«
Farming Simulator 17 Platinum Edition Steam’de İndirime Girdi! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Sevilen çiftçilik oyunu olan Farming Simulator 17, Steam’de büyük indirime girdi. Farming Simulator 17’in iki sürümü de indirimde.

Farming Simulator 17‘nin hem Platinum Edition sürümü hemde normal sürümü indirime girdi. Farming Simulator 17 Platinum Edition Steam’de normal fiyatı 100 TL ancak şuanda %10 indirim ile 90 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Normak sürümü de %50 indirim ile 100 TL yerine 50 TL fiyat ile indirimde. Ancak dün normal sürümün indirimi bitti.

Farming Simulator 17‘in normal sürümünün indirimi dün itibari ile bitti ancak Farming Simulator 17 Platinum Edition sürümünün %10’luk indirimi tam 14 Kasım tarihine kadar geçerli. Farming Simulator 17 ile modern çağda çiftçilerin zorlayıcı dünyasına merhaba diyeceksiniz. Oyun içerisin de tarla ekip biçebilir, hayvan besleyebilir, odun kesebilir ve daha saymadığımız onlarca işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İndirimden yararlanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Farming Simulator 17 Platinum Edition Steam’de İndirime Girdi! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Farming Simulator 17 Platinum Edition Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: 2.0 GHz Intel or equivalent AMD dual-core processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 Series, AMD Radeon HD 6770 graphics card or better (min 1GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *