Far Cry 5’in Fragmanı Yayınlandı!

Ubisoft tarafından çıkışı ertelenen ve 27 Mart 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için gelecek Far Cry 5’in bir fragmanı yayınlandı.

Ubisoft‘un sevilen oyun serisi Far Cry’nin yeni üyesi olacak olan merakla beklenen Far Cry 5′den yeni bir fragman geldi. Hatırlarsanız Ubisoft tarafından çıkışı ertelenmişti. Ubisoft’un Far Cry 5 oyununun tanıtımında ise şöyle yazmakta;

Far Cry 5'in Fragmanı Yayınlandı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Ödüllü serinin son sürümünde Far Cry Amerika’ya geliyor.

Montana’nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler’e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.

ÖLÜMCÜL BİR TARİKATA KARŞI SAVAŞ

Özgür Umut Kasabasında tek başına veya koop modunda oyna. Kendi ordunu kur, tarikata karşı savaş.

MİSİLLEMELER DÜNYASI

Tarikata acımasızca saldır, fakat Joseph Seed ve müritlerinin gazabından sakın.

KENDİ YOLUNU KENDİN AÇ

Tüm zamanların en kişiselleştirilebilir Far Cry oyununda kendi karakterini yarat, kendi maceranı seç.

DİNAMİK ARAÇLAR

Efsanevi spor arabaların, ATV motorların, uçakların, ve diğer araçların dümenine geç, tarikat ile müthiş savaşlara tutuş.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı