TeknoDiot
     
     
     

Far Cry 5’in Hollywood Filmi Gibi Videosu Yayınlandı

Far Cry 5'in Hollywood Filmi Gibi Videosu Yayınlandı

Ubisoft, yakında piyasaya süreceği Far Cry 5’in tanıtım videosunu yayınladı. Hollywood filmlerini aratmayan fragman oyunseverleri oldukça heyecanlandıracak cinsten.

Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen oyunlar arasında yer alan Far Cry 5’in efsane bir videosu yayınlandı. Far Cry 5‘in tanıtım videosu yayınlandı. Hollywood filmlerini aratmayan fragman için öncelikle oyun içi sahneler barındırmadığının altını çizelim.

Far Cry 5: “Güven, Dua Et, İtaat Et”

[ilgiliicerik icerik_id=”10491″]

ABD’nin Montana eyaletindeki Hope kasabasında başlayan hikaye, kahramanımızın bu kasabadaki insanları etkisi altına alan dini bir tarikata karşı mücadelesini konu alıyor. Far Cry 5’in vaftiz töreni temalı tanıtım videosu, izleyenlere oldukça kaliteli bir film izliyormuş hissi veriyor ve “Güven, Dua Et, İtaat Et” sloganları ile son buluyor. Fragmanın oyunu bekleyen kullanıcıların merakını iki katına çıkaracağını söyleyebiliriz.

Gerçekten oyun uzun zamandır bekleniyor ve oyuncuların oyunu beklemesi normal süper bir Far Cry oyunu geliyor diyebiliriz. Far Cry 5, 27 Mart’ta PC, Xbox One ve Playstation 4platformlarında piyasaya sürülecek. Yeni yayınlanan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Lenovo’nun Yeni Akıllı Telefonu TENAA’da Gözüktü

Buğra Noyan

DeFacto ‘dan ZULA Roadshow’un Özel Etkinliğine Son Çağrı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S10 Lite Modeli Geliyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.