«
Far Cry 5'in Hollywood Filmi Gibi Videosu Yayınlandı Teknoloji Haberleri

Ubisoft, yakında piyasaya süreceği Far Cry 5’in tanıtım videosunu yayınladı. Hollywood filmlerini aratmayan fragman oyunseverleri oldukça heyecanlandıracak cinsten.

Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen oyunlar arasında yer alan Far Cry 5’in efsane bir videosu yayınlandı. Far Cry 5‘in tanıtım videosu yayınlandı. Hollywood filmlerini aratmayan fragman için öncelikle oyun içi sahneler barındırmadığının altını çizelim.

Far Cry 5: “Güven, Dua Et, İtaat Et”

[ilgiliicerik icerik_id=”10491″]

ABD’nin Montana eyaletindeki Hope kasabasında başlayan hikaye, kahramanımızın bu kasabadaki insanları etkisi altına alan dini bir tarikata karşı mücadelesini konu alıyor. Far Cry 5’in vaftiz töreni temalı tanıtım videosu, izleyenlere oldukça kaliteli bir film izliyormuş hissi veriyor ve “Güven, Dua Et, İtaat Et” sloganları ile son buluyor. Fragmanın oyunu bekleyen kullanıcıların merakını iki katına çıkaracağını söyleyebiliriz.

Gerçekten oyun uzun zamandır bekleniyor ve oyuncuların oyunu beklemesi normal süper bir Far Cry oyunu geliyor diyebiliriz. Far Cry 5, 27 Mart’ta PC, Xbox One ve Playstation 4platformlarında piyasaya sürülecek. Yeni yayınlanan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *