TeknoDiot
     
     
     

Far Cry 5 Sadece 10 Dakikada Bitebiliyor

Far Cry 5 Sadece 10 Dakikada Bitebiliyor

2004 yılında hayatımıza giren Far Cry serisi, her yıl kendini tekrar ederek gelişmiş grafikler ile karşımıza çıkmıştı. Far Cry 4 ile toplama evresine giren Far Cry, bu yükselişini 27 Mart 2018’de çıkacak yeni oyunu Far Cry 5 ile sürdürmek istiyor.

Sert konusu ile dikkat çeken Far Cry 5‘in oynanış videoları, oyun çıkmadan önce YouTube’da yayınlanmaya başlandı bile. Eurogamer sitesi ise Far Cry 5’in sadece 10 dakika içerisinde bitebileceğini çektiği video ile kanıtladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”13673″]

Bildiğiniz gibi Far Cry 4’ün başında Pagan Min sizi kaçırdıktan sonra beni 15 dakika bekle geliyorum diyor ve odadan çıkıyordu. Eğer kaçmayıp 15 dakika odada beklerseniz, Pagan Min döndüğünde size teşekkür ediyor ve sizi alıp oyunun sonuna götürüyordu. Buna benzer bir easter egg‘in Far Cry 5’te de yer verilmesinin oldukça güzel olduğunu düşünüyoruz.

Spoiler içeren bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oyun Türleri ve Anlamları (FPS, MMORPG,RYO ve Diğerleri)

Serhan Durgutlu

Haftanın En Çok Satan Oyunları (20-26 Ağustos)

Buğra Noyan

Xenoblades Chronicles 2’ye Ait Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.