Facebook’a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği

Dünyada en fazla kullanıcıya sahip sosyal medya mecrası olan Facebook’a yeni bir özellik daha eklendi. Yeni özellik “erteleme özelliği” olarak duyuruldu.

Kullanıcılara yeni bir özellik sunmaya devam eden Facebook bu sefer de Haber Kaynağı üzerinde daha fazla kontrol sağması için “Erteleme özelliğini” duyurdu ve kullanıcılara sundu.

Facebook'a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği

Erteleme Özelliğinin Detayları Nedir?

Bir kişininSayfanın veya grubun takibini 30 gün için geçici olarak bırakabileceksiniz. Haber kaynağında paylaşılan bir gönderinin sağ üst köşesindeki açılır menüyü seçtikten sonra 30 gün kapat gibi bir seçenek bulunuyor ve tıklayın. Sevmediğiniz belki de gönderilerinden hoşlanmıyorsunuz ancak arkadaşlıktan da çıkaramadığınız kişiler için gerçekten güzel bir özellik olmuş. Facebook şirketi, Haber Kaynağı geliştikçe daha fazla kullanımı kolay araçlar sunmaya devam edeceklerinin ve mümkün olan en kişiselleştirilmiş deneyimi sunacaklarının altını çiziyor.

Göz atın:   250 Bin Dolarlık Ödül Havuzu İçin Kıyasıya Mücadele
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu