Facebook'a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Facebook’a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği

Facebook'a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği

Dünyada en fazla kullanıcıya sahip sosyal medya mecrası olan Facebook’a yeni bir özellik daha eklendi. Yeni özellik “erteleme özelliği” olarak duyuruldu.

Kullanıcılara yeni bir özellik sunmaya devam eden Facebook bu sefer de Haber Kaynağı üzerinde daha fazla kontrol sağması için “Erteleme özelliğini” duyurdu ve kullanıcılara sundu.

Facebook'a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği

Erteleme Özelliğinin Detayları Nedir?

Bir kişininSayfanın veya grubun takibini 30 gün için geçici olarak bırakabileceksiniz. Haber kaynağında paylaşılan bir gönderinin sağ üst köşesindeki açılır menüyü seçtikten sonra 30 gün kapat gibi bir seçenek bulunuyor ve tıklayın. Sevmediğiniz belki de gönderilerinden hoşlanmıyorsunuz ancak arkadaşlıktan da çıkaramadığınız kişiler için gerçekten güzel bir özellik olmuş. Facebook şirketi, Haber Kaynağı geliştikçe daha fazla kullanımı kolay araçlar sunmaya devam edeceklerinin ve mümkün olan en kişiselleştirilmiş deneyimi sunacaklarının altını çiziyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ASUS ROG Phone II Hindistan’da Satışa Çıkıyor!

Yusuf Karcılar

Samsung, Galaxy S11 İçin Anakartların Seri Üretimi Başladı

Buğra Noyan

e-İhracat 1 Yılda %147 Büyüdü

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.