TeknoDiot
     
     
     

Facebook Yeni Özellik İçin Kolları Sıvadı!

Facebook Yeni Özellik İçin Kolları Sıvadı!

Dünyanın en çok kullanılan popüler sosyal medya platformu olan Facebook, yeni özellikler için kollarını sıvamış durumda.

Facebook her geçen ay üzerine bir şey katmak için çalışmalar yapıyor. Yakın zamanda da popüler uygulamada yeni özellikler görebilirsiniz. Dünya çapında yıllardır en çok kullanılan sosyal mecra olan Facebook yeni özellikler denemeye devam ediyor bu özelliklerin biride kırmızı zarf adı verilen kişiye para gönderme  olacak diğeri ise son dakika haber etiketi olacak fakat bu özelliğin ne işe yaradığı bilinmiyor ancak bu özelliğin öne çıkacağı düşünülüyor  fakat bu haberler hakkında resmi bir açıklama henüz yayınlanmadı.

https://teknodiot.com/n11-yeni-volkswagen-golf-satiyor-5041.html

Keşfettiği yeni görüntüleri Twitter adresinden paylaşan Sosyal medya direktörü Matt Navarra Facebook ile iletişime geçtiğinde olumsuz bir cevap almadığını fakat olumluda bir cevap gelmemiş. Facebook’un Yetkililerinden biri “Yeni şeyleri her zaman test ettiklerini fakat konuşulacak bir şey yok “ diye belirtti.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Ay Tozundan Oksijen Elde Eden Cihaz Geliştirildi

Uğur Aydemir

Süper Ay’ın Görüntüleri!

Serhan Durgutlu

Apple’da İş Alımları Bundan Sonra Daha Renkli ve Hareketli!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.