Facebook, WhatsApp İçin Soruşturma Açıyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya mecrası olan Facebook kolları sıvadı. Geçenlerde kısa süreliğine WhatsApp’ın çökmesi ile birlikte gerginlikler başladı.

Dünyada 1 milyar insan Facebook ve WhatsApp kullanıyor. Facebook, WhatsApp’ı satın aldıktan sonra bir çok yeniliği beraberinde getirdi. Son günlerde sıkça rastlanan WhattsApp’ın çökme durumları uygulama kullanıcılarını delirtmişti ve bu çökmenin sebebi yazımsal hatalar olduğu açıklanmıştı. WhatsApp’ın çöküşü ardından kullanıcılar isyanlarını #Whatsappdown etiketi ile dile getirdi.

https://teknodiot.com/logitechden-sanal-gerceklik-klavyesi-geliyor-5074.html

Bu uygulamanın sahibi olan Facebook‘a da konu hakkında şikayetler gelmeye başlayınca Facebook boş durmayıp bu çökmelerle ilgili soruşturma başlattı. sosyal medyanın  kesintilerini izleyen bir web sitesi şikayetlerin ve kesintilerin %46 sının WhatsApp‘tan geldiğini doğruladı. Bakalım Facebook soruşturmadan sonra ne gibi bir yol izleyecek. Bekleyip göreceğiz.

Göz atın:   Almanya, Okulların Microsoft Office 365 Kullanmasını Engelliyor
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu