TeknoDiot
     
     
     

Facebook, WhatsApp İçin Soruşturma Açıyor!

Facebook, WhatsApp İçin Soruşturma Açıyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya mecrası olan Facebook kolları sıvadı. Geçenlerde kısa süreliğine WhatsApp’ın çökmesi ile birlikte gerginlikler başladı.

Dünyada 1 milyar insan Facebook ve WhatsApp kullanıyor. Facebook, WhatsApp’ı satın aldıktan sonra bir çok yeniliği beraberinde getirdi. Son günlerde sıkça rastlanan WhattsApp’ın çökme durumları uygulama kullanıcılarını delirtmişti ve bu çökmenin sebebi yazımsal hatalar olduğu açıklanmıştı. WhatsApp’ın çöküşü ardından kullanıcılar isyanlarını #Whatsappdown etiketi ile dile getirdi.

https://teknodiot.com/logitechden-sanal-gerceklik-klavyesi-geliyor-5074.html

Bu uygulamanın sahibi olan Facebook‘a da konu hakkında şikayetler gelmeye başlayınca Facebook boş durmayıp bu çökmelerle ilgili soruşturma başlattı. sosyal medyanın  kesintilerini izleyen bir web sitesi şikayetlerin ve kesintilerin %46 sının WhatsApp‘tan geldiğini doğruladı. Bakalım Facebook soruşturmadan sonra ne gibi bir yol izleyecek. Bekleyip göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Chrome Yeni Tasarımına Kavuştu

Buğra Noyan

Windows Bu Diske Yüklenemez Hatası Çözümü

Buğra Noyan

Yakın Zamanda Tanıtılacak Olan Oppo Reno 3 Serisinin Görselleri Yayınlandı (Video)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.