Facebook Messenger’dan Bir Yenilik Daha

Dünyanın popüler sosyal medya mecrası olan Facebook’un  mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger’a yeni bir özellik daha geliyor.

Facebook, 2017‘nin Haziran ayında Facebook Messenger uygulamasının içinde Spotify oynatma listesini sergilemeye başladı. Bunun sayesinde arkadaşlarınızla konuşurken bir oynatma listesine sahip oldular. Şimdi ise Spotif’ın etkisi daha fazla olacak. Spotify şarkıları, Messenger‘da konuşmalarınza dayalı olarak sizilere önerilecek.

 

Spotify ve Facebook Ortaklığı!

Bu yeni özellik sayesinde Facebook Messenger daha çok gelişmiş bir yapay zekaya sahip olacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar sayesinde şarkı önerileri alacaksınız. Yani bir konuşma esnasında bir şarkıcının adı geçiyorsa şarkıcının bir şarkısı size önerilecek. Bu özellik ne kadar iyi ne kadar kötü tartışılır. Bazılarına iyi bir özellik gibi görünebilir. Bir diğer husus da oynatma listeleri özelliği hala bulunduğundan hem şarkıcılara hem de oynatma listelerine erişebileceksiniz.

Buğra Noyan2129 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register