Facebook Messenger’dan Bir Yenilik Daha

Dünyanın popüler sosyal medya mecrası olan Facebook’un  mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger’a yeni bir özellik daha geliyor.

Facebook, 2017‘nin Haziran ayında Facebook Messenger uygulamasının içinde Spotify oynatma listesini sergilemeye başladı. Bunun sayesinde arkadaşlarınızla konuşurken bir oynatma listesine sahip oldular. Şimdi ise Spotif’ın etkisi daha fazla olacak. Spotify şarkıları, Messenger‘da konuşmalarınza dayalı olarak sizilere önerilecek.

Facebook Messenger'dan Bir Yenilik Daha

 

Spotify ve Facebook Ortaklığı!

Bu yeni özellik sayesinde Facebook Messenger daha çok gelişmiş bir yapay zekaya sahip olacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar sayesinde şarkı önerileri alacaksınız. Yani bir konuşma esnasında bir şarkıcının adı geçiyorsa şarkıcının bir şarkısı size önerilecek. Bu özellik ne kadar iyi ne kadar kötü tartışılır. Bazılarına iyi bir özellik gibi görünebilir. Bir diğer husus da oynatma listeleri özelliği hala bulunduğundan hem şarkıcılara hem de oynatma listelerine erişebileceksiniz.

Facebook Messenger'dan Bir Yenilik Daha

Göz atın:   Sony'den Akıllı Telefon Tasarımları İçin Önemli Karar
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu