Facebook, 1.000 Kişiye İş İmkanı Sunuyor! - TeknoDiot.com

Facebook, 1.000 Kişiye İş İmkanı Sunuyor!

Abone Ol 

Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook’dan yeni bir hareket geldi. Facebook tam 1.000 kişiye iş imkanı sunmakta.

Dünyanın en büyük sosyal medya mecrası olan Facebook, Rusya ve diğer ülkelerin sosyal medyayı kullanarak başka ülkelerin seçimlerini etkilemelerini engelleme çabaları çerçevesinde reklamların gözden geçirilmesi için 1.000 kişiyi işe almayı planladığını duyurdu.

:: Fi Dizisi Güney Kore’de Bir İlki Gerçekleştirdi!

Yapılan açıklama ise “Rusya’dan insanların Amerika Birleşik Devletleri’nde Kasım ayında yapılan başkanlık seçimleri öncesinde 3.000 civarında politik içerikli reklam aldıklarına inandıklarını itiraf etmişti. Seçimlerde 470 asılsız hesap ve sayfa ortak olarak çalışmış.”

:: İşte Apple Music’in Aktif Kullanıcı Sayısı

Dolandırıcılık olarak görülen oyun ve ürün reklamları tarafındaysa daha farklı önlemler alınıyor. Diğer gündemde olan olay ise Steam tarafından da uygulanlara benziyor. Oyunların kendi ekran görüntüleri dışındaki görseller ile reklam yapması yasaklanıyor. Yapılan açıklamada 1.000 kişinin gelecek yıl iş alımları açılacak ve 1.000 kişi iş sahibi olabilecekler.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Göz atın:   Facebook Messenger İçin Yeni Star Wars Karanlık Teması!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu