F1 2020, Resmi Olarak Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi (Video)

Yarış severlerin beklediği F1 2020 sonunda resmi olarak tanıtıldı! Oyunun çıkış tarihi de açıklandı. İşte tüm detaylar.

F1 2020 çıkış tarihi ne zaman olacağı da resmi tanıtım etkinliğiyle birlikte oyunculara duyuruldu. F1 2020 özellikle yarış sever oyuncuların beklediği göz oyunlardan biri. Şu zor günlerde evlerde olan gerçek F1 pilotları dahi bu tür simülasyon oyunlarında antreman yapmaktalar.

Codemasters’ın ünlü yarış simülasyon serisindeki en son üyesi, bu yaz yeni oyun ile geliyor. Oyun, 10 Temmuz’da, My Team adlı yeni bir mod ekleyecek ve Xbox One, PS4 ve PC için piyasaya sürülecek. Ayrıca oyun, serinin Google Stadia’daki ilk çıkışını gerçekleştirecek.

Yeni mod “My Team”

Kariyer Modu geri döndü ve bir sezonda 10 yarış, 16 yarış veya 22 yarış yarışabilme gibi çeşitli değişiklikler içeriyor. My Team esasen bir yönetim modudur ve kişinin ekibinin sürücüsü ve yöneticisi olmasına izin verir. İki oyunculu bölünmüş ekran onaylandı ve Formula 2 de geri dönecek. Hanoi Street Circuit ve Zandvoort Circuit gibi parkurlar da ekleniyor.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”84533″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

F1 2020, Resmi Olarak Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi (Video)

Standart sürümün yanı sıra oyuncular Deluxe Schumacher Edition’ı da satın alabilirler. Bu, dört farklı otomobille oynanabilir bir sürücü olarak Michael Schumacher gibi içeriği içerir; Jordan 191, Benetton B194, Benetton B195 ve Ferrari F1-2000. Deluxe Schumacher Edition sahipleri de tam oyunu lansmandan üç gün önce oynayacaklar. Son olarak oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.,

F1 2020 tanıtım videosu

F1 2020, Resmi Olarak Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi (Video)

F1 2020, Resmi Olarak Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi (Video)

Göz atın:   Hayatta Kalmak İster misin? (Raft)
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu