TeknoDiot
     
     
     

Evinizde Online Film Keyfi Yaşayın

Evinizde Online Film Keyfi Yaşayın

Artan internet kullanımına paralel olarak gelişen, internetten film izleme imkanı, özellikle sinema salonlarına gitmeye vakti olmayan ya da bilet fiyatlarının yüksek olması nedeniyle kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği film izleme yöntemlerinden birisidir.

Bu bağlamda internet üzerinde çokça site olmasına karşın pek çoğu ilgisizlik ya da kalitesizlik nedeniyle tercih edilmemektedir. Bu yazımızca online film izleme imkanı veren en kaliteli site hakkında bilgi vererek, 2018 filmleri arasında en beğenilen Maymunlar Cehennemi serisinin 3.filmini sizlere tanıtacağız.

HDfilmdeposu.com.tr : Online film izlemek, ev rahatlığında zahmetsizce gerçekleştiği için en kaliteli ve yeni filmleri izlemek amacıyla sinema salonlarına mahkum olmadan bu zevki yaşamamızı sağlıyor. Hızlı açılan film sayfaları, istediğiniz kategoride dilediğiniz filmi izlemenize imkan verirken, Full HD kaliteye sahip birbirinden farklı player seçenekleriyle bilgisayar ve smart TV’ler ile sinema zevkinin tüm imkanlarını sizlere sunuyor.

2018 filmlerinin vizyona birer birer girmesinin ardından başta Hollywood sinemasının en güzel örnekleriyle tanışmamızı da sağlıyor. Sinema severlerin 2018 filmleri arasında en çok beklediğiniz Özgürlüğün Elli Tonu, İlk Tanıştığımız Gece, Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları, Cloverfileld Paradoksu, Küçülen Hayatlar, Jumanji Vahşi Orman gibi yapıtlar haricinde eski filmleri de online film izleme sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Sinema tutkunlarının defalarca izlediği, kurgusu, kamera efektleri ve benzersiz senaryosuyla dikkatleri çeken Maymunlar Cehennemi 3 2011 yılında vizyona girmesine karşın bugün de en çok izlenen filmler arasında önemli bir yere sahip. Başrollerini Andy Serkis, Karin Konoval, Woody Harrelson ve Steve Zahn’ın üstlendiği Maymunlar Cehennemi 3, deneylerde kobay olarak kullanılan maymunların insanlara karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatıyor. Daha önce vizyona giren serinin ilk ve ikinci filminde olduğu gibi yine ihanete uğrayan maymun ırkının lideri Sezar ile albay Colonel’in türünün devamını sağlayabilmek için verdiği savaşı konu alan Maymunlar Cehennemi 3, bilim kurgu, dram ve macera türünün en başarılı filmi sayılabilecek kalitede. Serinin 4. filmini merakla bekleyenler için küçük ipuçlarının da verildiği yapıtta, kullanılan efektlerle heyecanı soluksuz yaşarken; maymunlar ve insanlar arasındaki dram yüklü ilişkilerle hüzünleneceksiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (24 Ocak 2020)

Hüseyin Ceylan

Esjim ile Fitness Aletleri

Buğra Noyan

Kişisel Gelişim ve Girişimciliğe Önem mi Veriyorsunuz?

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.