Enes Batur, PewDiePie'ı Sollamayı Başardı! - TeknoDiot.com

Enes Batur, PewDiePie’ı Sollamayı Başardı!

Abone Ol 

Dünyanın en popüler video içerik sitesi olan YouTube’da rekabet çekilmez hal almaya başladı. Rekabet kızışıyor.

YouTube Türkiye’nin en çok izlenen YouTuber’ı tartışmasız Enes Batur diyebiliriz. NDNG Enes Batur adındaki kanalında Yaklaşık 5 yıldır YouTube’a oyun ve let’s play tarzında video içerik üreten Enes Batur, beklenmedik bir başarıya imza attı. Enes Batur, 7 yıldır YouTube’da bulunan ve dünyaca ünlü bir fenomen haline gelen PewDiePie‘ı geçti.

Bildiğiniz üzere PewDiePie‘nin büyük bir takipçi kitlesi mevcut. Dünyanın dört bir yanından fazlasıyla abonesi yer alıyor.  Sahip olduğu kitleyi değerlendirmekte güçlük çeken PewDiePie’ın aksine Enes Batur, çektiği viral videolar ile Türkiye’nin oldukça büyük bir kesimine ulaşmayı başardı. Enes Batur’un PiwDiePie’ı izlenme konusunda geçti.

Enes Batur, PewDiePie'ı Sollamayı Başardı!

Hemen yukarıdaki veri tablosuna baktığımızda Enes Batur’un Eylül ayında 144.82 milyon izlenmeye sahip. İsviçreli yayıncı PewDiePie ise Eylül ayında 79.6 milyon gibi takipçi sayısına göre oldukça az bir sayıda kalmış. Enes Batur’un yıllar sonra PewDiePie‘ı geçmesi oldukça ilginç olmuş durum abone sayısı değil izlenme sayısı olduğunu bir kez daha açıklanmış oldu.

Göz atın:   Apple 2020 Yılında iPhone Tasarımlarında Eskiye Dönebilir!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu