TeknoDiot
     
     
     

Enes Batur, PewDiePie’ı Sollamayı Başardı!

Enes Batur, PewDiePie'ı Sollamayı Başardı!

Dünyanın en popüler video içerik sitesi olan YouTube’da rekabet çekilmez hal almaya başladı. Rekabet kızışıyor.

YouTube Türkiye’nin en çok izlenen YouTuber’ı tartışmasız Enes Batur diyebiliriz. NDNG Enes Batur adındaki kanalında Yaklaşık 5 yıldır YouTube’a oyun ve let’s play tarzında video içerik üreten Enes Batur, beklenmedik bir başarıya imza attı. Enes Batur, 7 yıldır YouTube’da bulunan ve dünyaca ünlü bir fenomen haline gelen PewDiePie‘ı geçti.

Bildiğiniz üzere PewDiePie‘nin büyük bir takipçi kitlesi mevcut. Dünyanın dört bir yanından fazlasıyla abonesi yer alıyor.  Sahip olduğu kitleyi değerlendirmekte güçlük çeken PewDiePie’ın aksine Enes Batur, çektiği viral videolar ile Türkiye’nin oldukça büyük bir kesimine ulaşmayı başardı. Enes Batur’un PiwDiePie’ı izlenme konusunda geçti.

Enes Batur, PewDiePie'ı Sollamayı Başardı!

Hemen yukarıdaki veri tablosuna baktığımızda Enes Batur’un Eylül ayında 144.82 milyon izlenmeye sahip. İsviçreli yayıncı PewDiePie ise Eylül ayında 79.6 milyon gibi takipçi sayısına göre oldukça az bir sayıda kalmış. Enes Batur’un yıllar sonra PewDiePie‘ı geçmesi oldukça ilginç olmuş durum abone sayısı değil izlenme sayısı olduğunu bir kez daha açıklanmış oldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

Koronavirüs Tatili: Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 3GB İnternet

Buğra Noyan

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri #5

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.