En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)

En İyi Oyuncu Monitörlerİ

Oyuncunun aslında en önemli ekipmanlarından biride oyunu oynayacağı monitörlerdir. Canlılık, çözünürlük doğru renk aktarımı oyuncuların vazgeçemediği kriterlerdir. 2018’in En İyi Oyun Monitörlerini derliyoruz. 

En iyi oyuncu monitörlerini bu rehberimiz de derliyoruz. Her ne kadar çoğu zaman ihmal edilse de, eğer iflah olmaz bir oyuncuysanız maksimum verimi almak için monitör seçiminde dikkatli olmanız gerekiyor. İlk olarak pahalıdan ucuza doğru gidecektir rehberimiz.

:: Samsung LC49HG90DMMXUF 49″  (7.119 TL)

Kavisli yapıya sahip bir oyuncu monitörü. Yükseklik Ayarlı Ayak (HAS), daha konforlu bir şekilde çalışmanızı ve oynamanızı mümkün kılmak amacıyla süper ultra geniş panel için hassas konumlandırma sağlar. 20 kademeli Black Equalizer, herhangi bir oyun sahnesini istediğiniz parlaklık seviyesine ayarlar; böylece ekranın en karanlık bölgelerinde gizlenen düşmanları tespit edebilirsiniz. LOL 2016 Dünya Şampiyonası finalistlerinden oluşan Samsung Galaxy Ekibiyle birlikte geliştirilen ve fabrikada ayarlanan oyun görüntüleme modları siyah gama düzeylerini, kontrast oranlarını, keskinlik ve renk değeri ayarlarını tüm oyun türleri için anında optimize eder.

En İyi Oyuncu Monitörleri samsung

Buğra Noyan1134 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember me Lost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register