En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER) - TeknoDiot.com

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)

Abone Ol 

Oyuncunun aslında en önemli ekipmanlarından biride oyunu oynayacağı monitörlerdir. Canlılık, çözünürlük doğru renk aktarımı oyuncuların vazgeçemediği kriterlerdir. 2018’in En İyi Oyun Monitörlerini derliyoruz. 

En iyi oyuncu monitörlerini bu rehberimiz de derliyoruz. Her ne kadar çoğu zaman ihmal edilse de, eğer iflah olmaz bir oyuncuysanız maksimum verimi almak için monitör seçiminde dikkatli olmanız gerekiyor. İlk olarak pahalıdan ucuza doğru gidecektir rehberimiz.

:: Samsung LC49HG90DMMXUF 49″  (7.119 TL)

Kavisli yapıya sahip bir oyuncu monitörü. Yükseklik Ayarlı Ayak (HAS), daha konforlu bir şekilde çalışmanızı ve oynamanızı mümkün kılmak amacıyla süper ultra geniş panel için hassas konumlandırma sağlar. 20 kademeli Black Equalizer, herhangi bir oyun sahnesini istediğiniz parlaklık seviyesine ayarlar; böylece ekranın en karanlık bölgelerinde gizlenen düşmanları tespit edebilirsiniz. LOL 2016 Dünya Şampiyonası finalistlerinden oluşan Samsung Galaxy Ekibiyle birlikte geliştirilen ve fabrikada ayarlanan oyun görüntüleme modları siyah gama düzeylerini, kontrast oranlarını, keskinlik ve renk değeri ayarlarını tüm oyun türleri için anında optimize eder.

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)


:: BENQ SW320 32” (5.953 TL)

https://teknodiot.com/iste-pubgnin-yapim-ofisi-8980.html

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

4K çözünürlüklü Full HD ekran ile 4K UHD çözünürlük, görsel yoğun çalışma için insan gözlerinin görebileceği grafikler, desenler ve fotoğraflardaki ince detayların ve dokuların olağanüstü netliğini sunar.  14-bit 3D arama tablosu (LUT), RGB renk karışımının doğruluğunu geliştirir ve kusursuz renk reprodüksiyonuyla sonuçlanır. Hem Adobe RGB hem de sRGB renk alanlarındaki Hassas Delta E≤2, orijinal görüntünün en gerçek ve en temsilcili görüntüsünü sağlar.

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)


:: AOC AGON 27” AG271QX (2.647 TL) 

AOC AGON AG271QX, yüksek hızlı 27 inçlik ekranıyla oyun deneyimini yeni bir seviyeye taşır. 144Hz ve 1ms yanıt süresi 2560×1440 düzeyinde bir çözünürlükle oyun oynama zevkinizi artırır. Bu kombinasyon Kristal berraklığında ve ulrtra düzgün görüntüleri garanti eder. (30-144Hz aralığında, FreeSync™ ile uyumlu) Adaptive-Sync Teknolojisi sayesinde ekranın teklediği ve yırtıldığı günler artık geride kaldı.

Göz atın:   ASUS'dan Yeni Oyuncu Monitörü: ROG Swift PG32UQ

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)


:: Dell 23.8” S2417DG (1.944 TL)

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)


Windows 7 Direnmekte Devam Ediyor!

:: AOC 27” G2770PF (1.533 TL)

27 inç AOC G2770PF yırtılma, tutukluk ve giriş gecikmesini ortadan kaldıran AMD FreeSync™ teknolojisi ile sorunsuz, dikkat dağıtıcı unsurların olmadığı bir oyun deneyimi sağlar. Full HD çözünürlük artı 1ms tepki süresi ve 144Hz yenileme hızı ile ayrıntılı net görüntünün tadını çıkarın.

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)


:: BENQ EW2775ZH 27” (825 TL)

En İyi Oyuncu Monitörleri #1 (REHBER)

1 2 3 4Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu