Dünyanın En İyi Fotoğraf Çeken Telefonu Belli Oldu!

Dünyanın En İyi Fotoğraf Çeken Telefonu Belli Oldu!

Abone Ol 

Hangi telefon en iyi fotoğraf çekiyor? Bu sorunun cevabı her zaman değişiyor ve yeni üyeler ekleniyor. Teknik İmaj Basını Derneği Tarafından “En İyi Fotoğraf Çeken Telefon” kategorisinde Huawei P20 Pro seçildi.

Huawei P20 Pro, gerek tasarımı gerekse de sunduğu teknik özellikleri bakımından kullanıcıların kalbini çalmıştı. Huawie P20 Pro en iyi fotoğraf çekebilen telefonu unvanını şuanda elinde bulundurmakta. Teknik İmaj Basını Derneği Tarafından En İyi Fotoğraf Çeken Telefon olarak seçildi. P20 Pro hakkında birçok övgüyü duyduk hatta bu alınan ilk ödül olmadığının altını çizelim. Leica ve Huawei iş birliği ile birlikte çok başarılı bir kamera sunuldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”14248″]

Dünyanın En İyi Fotoğraf Çeken Telefonu Belli Oldu!

[ilgiliicerik icerik_id=”16045″]

Huawei kamera konusunda oldukça iyi neticeler çıkarıyor. Bu telefon 3 temel kamerayla fotoğraflara konuk oluyor. Ödülün adandığı arka kamera 20 megapiksel ve 3 temel odağa sahip. TIPA tarafından ödüle layık görülen telefon, dediğimiz gibi bu ilk ödülü değil ikinci ödülüyle karşımızda.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

P20 Pro neden bu kadar çok sevildi bana kalırsa bunun net bir cevabı var. Telefon algı mekanizması olarak adlandırabileceğimiz bir alt yapı kullanıyor. Yani kamera gördüklerini anlık olarak yorumluyor ve temel ayarları o yönde etkiliyor.

Dünyanın En İyi Fotoğraf Çeken Telefonu Belli Oldu!

Göz atın:   Huawei Akıllı Ekran Posteri Bazı İlginç Özellikleri Gösteriyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu