En İyi Akıllı Telefonlar Açıklandı!

Akıllı telefon dünyasında bir çok marka rekabet etmekte. Bu markaların hangi akıllı telefon modelleri en iyisi? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıda.

The EISA Awards tarafından belirlenen akıllı telefonlar hiç de şaşırtmadı diyebiliriz. Birinci olan marka beklenen markaydı. Ödüllere Huawei ve Samsung damga vurdu. Samsung ödüllerde birinci oldu. Huawei‘nin 3 ödülle kazandı. Tabi ki Samsung‘da yeni piyasada olan amiral gemisi oldu.

En İyi Akıllı Telefonlar Açıklandı!

Samsung Galaxy S8, En İyisi!

Samsung‘un yeni amiral gemileri Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus oldu. The EISA Awards‘ta en iyi akıllı telefon ödülü Juri tarafından Samsung Galaxy S8‘e gitti. Peki juri neden Galaxy S8 dedi?  Infinite Ekran özelliği, kamera fonksiyonları ve çok eleştirilmiş olmasına rağmen Bixby’den dolayı Galaxy S8 denildi. Huawei ise Honor 8 Pro ile en iyi tüketici akıllı telefonu ödülünün sahibi oldu. Ödülün  kazanılmasının en büyük etkenleri ise batarya ve VR özellikleri oldu. En iyi akıllı telefon kamerası ödülü de Leica lensleri ile Huawei firmasına gitti. Bu ödül gerçekten haketti denebilir. Huawei‘nin üçüncü ve son ödülü ise Huawei Watch 2 ile en iyi giyilebilir cihaz ödülü oldu. Bu ödül biraz tartışmaya açık diyebiliriz.

Göz atın:   Meizu 17 Ne Zaman Tanıtılacak?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu