«
En Güzel Oyunlar "Oyun Rekor" Adresinde Oyun Haberleri Sponsorlu

İnternet üzerinden oynanan flash oyunlar küçük yaştaki çocukların vazgeçilmez bir eğlencesi haline gelmiş durumda.

En iyi flash oyunların adresi Oyun Rekor ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor.  Önceleri her evde PC yoktu ancak artık her evde PC var ve çocuklar oyunlarını internet üzerinden flash oyun sitelerinden oynama devam ediyorlar. İnternet platformu her yıl gelişmekte ve kullanıcı kitlesi gelişiyor, çocuklarda bu pastada yer alıyor. Doğal olarak çocuklar internetli bir PC buldukları gibi direkt olarak flash oyunları sitelerine giriş yaparak eğlenceye dalıyorlar.

İnternet üzerinde yer alan flaş tabanlı oyunların her geçen gün ziyaretçi trafiği artmaya devam ediyor. Oyun Rekor’da oyunseverler bilgisayar ekranlarında en güzel oyunları ve eğlenceli oyunlarla güzel vakitler geçirebiliyorlar.

En Güzel Oyunlar "Oyun Rekor" Adresinde Oyun Haberleri Sponsorlu

Oyun Rekor oyunseverleri bekliyor

Oynaması en zevkli ve en çok olan oyun seçeneklerine ise “Popüler Oyunlar” kısmından ulaşmak mümkün kılınıyor. Peki Oyun Rekor’un popüler oyunlar kısmında hangi oyunlar popüler? Bir Ters Bir Düz Oyunu, Maceracı İkili, Pijamaskeliler, Kayıp Kardeşler, Ateş ve Su ve Zombi Ezmece oyunları gibi popüler oyunlar yer alıyor.

Oyun Rekor sitesinde ayrıca sevdiğiniz arkadaşınız ile birlikte oynayabileceğiniz 2 kişilik oyunlara da yer verilmiş durumda. Arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirmeniz açısından oldukça iyi alternatifler olabiliyor. Ayrıca bazı oyunlarda oyun skorları mevcut, yani oyunda seviye atlayarak oyun içinde skor elde edebiliyorsunuz.

Flaş oyun sitelerinde okul dönemi çocukları için MEB’in eğitici oyunları da bulunuyor. Bilgisayar kullanımının günümüzde okul öncesi yaşlarda başladığının bir göstergesi olmuştur ve bunun için eğitici oyunlarda yer alıyor. Oyun Rekor, siteye oyunseverlere en popüler oyunları sunuyor. Ayırca sürekli olarak yeni ve kaliteli oyunları platformuna eklemeyi ihmal etmiyor.

Oyun Rekor’un bir güzelliği ise 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Oyun Rekor yönetimi ayrıca yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur açıklamasında bulunuyor.


Bir Cevap Yaz

TeknoDiot Bey Hakkında

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  Ali

  İnsta takip etmeyi unutmayın: teknodiot ?

 2. Avatar
  Ali

  Guzel bir site 10k takipci olunca instada daha kolay haberlere ulastigim icin daha cok ziyaret ediyorum site 🙂 Insallah boyle devam eder.

 3. Avatar
  Celil

  ne oynardik beeee

 4. Avatar
  Ahmet Çavdir

  Uygulamaniz mukemmel
  Bu arada storyden geldim ?