TeknoDiot
     
     
     

En Güncel Yayınlar İçin Dergilik’i Tercih Edenlerin Sayısı 3 Kat Arttı

En Güncel Yayınlar İçin Dergilik’i  Tercih Edenlerin Sayısı 3 Kat Arttı

Okuma alışkanlıklarını değiştiren dijital yayın platformu Dergilik, yeni gazete ve dergileri bünyesine ekleyerek yoluna devam ediyor.

333 dergi ve 6 gazeteyi tek uygulamada buluşturan Dergilik, yılın ilk 8 ayında 2,5 milyon kullanıcıya ulaştı. Ocak’tan bu yana kullanıcı sayısı 3 kat artış gösterdi. 

Türkiye’nin ilk ve tek dijital yayın platformu Dergilik, büyüyerek yoluna devam ediyor. Okuma alışkanlıklarına yeni bir boyut ekleyen Dergilik rafına Ağustos’ta yeni gazeteler de eklendi. Hürriyet, Milliyet ve Vatan’ın yanı sıra Türkiye, Karar ve İstanbul Ticaret Odası gazetelerinin de okunabildiği Dergilik uygulaması, yılın ilk 8 ayında 2,5 milyon kullanıcının cebine girdi. En güncel yayınları dijital platformdan takip etme oranı 8 ayda 3 kat arttı. Dijital yayınların okunma adeti ise 8 ayda 11 milyona ulaştı. Uygulama üzerinden sadece Ağustos ayında 1 milyon 700 bin dergi,  362 bin adet gazete okundu.

333 popüler dergi ve 6 büyük gazete

Ağustos itibarıyla Dergilik’te yer alan dergi sayısı ise dekorasyondan teknolojiye, mizahtan aile ve çocuğa, iş dünyasından moda ve eğlenceye, kadın ve erkek yayınlara 9 kategoride toplam 333’e ulaştı. Dergilik’te en çok okunan yayınlar mizah dergileri oldu.

Tüm operatör kullanıcılarına açık

Sadece Turkcell değil, tüm operatör kullanıcılarının yararlanabildiği Dergilik’te yer alan dergilerin tümüne ayda 14.99 TL karşılığında ulaşılabiliyor. Dergilik uygulamasını Turkcell bireysel tarife kullanıcıları tarifelerine ek ücret ödemeden üstelik yanında 5GB interneti ile birlikte yayın içeriklerini takip edebiliyor.  Uygulama, Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1200 TL’lik Canavar! ASUS ROG Delta Profesyonel Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Buğra Noyan

Lenovo 3. Çeyrekte Finansal Liderliğini Korudu

Umut Bilgen

Oppo F15, F11’in Yerini Almaya Geliyor!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.