En Çok Arıza Yapan Akıllı Telefonlar Belli Oldu

En Çok Arıza Yapan Akıllı Telefonlar Belli Oldu

Abone Ol 

Dün sizlere en çok arıza yapan iPhone modellerini paylaşmıştık. Bu haberimizde de sizlere açıklanan en çok arıza yapan genel olarak akıllı telefonlar listeledik. Mobil cihazların onarımlarını kapsayan yeni bir rapor yayınlandı.

2017’nin son çeyreğinde en çok arıza yapan telefonlar ve telefon markaları açıklandı. En çok arıza çıkartan markalar listesinin başında her zaman gördüğümüz Güney Koreli teknoloji devi Samsung yer almakta.

Samsung markasının çok kötü olması değil, çok fazla telefon modeli çıkarması ve bu telefon modellerinin satış rakamlarının çok yüksek olması. Bir akıllı telefon serisinden birçok farklı modelin çıkarması ortalığı karıştırmakta diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”20771″]

:: En Çok Arıza Çıkartan Markalar

Samsung’un ardından ise Xiaomi, Motorola ve diğer markalar geliyor. Apple listede yer almıyor. Dün sizlere en çok arıza çıkartan iPhone modellerini paylaşmıştık. Apple markası ayır ve kendi listesinde sıralanmakta. Tüm liste hemen aşağıdadır.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

En Çok Arıza Yapan Akıllı Telefonlar Belli Oldu

:: En Çok Arıza Yapan Modeller

İlk sırada Xiaomi’nin Redmi 4 modeli yer alıyor. Redmi 4’ü Moto G Plus ve Lenovo K8 Note takip ediyor. Bu listede de yoğun olarak Samsung telefon karşımıza çıkarken, Apple’ın hiçbir ürünü yer almıyor. 4. sırada Nokia’nın 6 modeli mevcut. 5-6-7. sırada da tekrar bizleri Samsung karşılamakta.

En Çok Arıza Yapan Akıllı Telefonlar Belli Oldu

Göz atın:   LG, Akıllı Telefon Pazarından Çekildiğini Açıkladı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu