Elon Musk'tan Bir Çılgın Proje Daha! - TeknoDiot.com

Elon Musk’tan Bir Çılgın Proje Daha!

Abone Ol 

Tesla, SpaceX, SolarCity gibi bir çok şirketin kurucusu olan Elon Musk’tan yeni bir proje daha geliyor. İşte onunun tüm detayları.

Tesla Roadster‘ı Mars’ın yörüngesine gönderip sonsuza kadar uzayda kalmasını planlıyor. Elon Musk, hem SpaceX’in, hem Mars’a insan gönderme planının hem de yeni Tesla Roadster’ın reklamını yapacak. Elon Musk‘ın Tesla şirketi yeni bir elektrikli kamyon tanıtımında Musk sahneye yeni bir spor otomobil ile çıkmıştır. Elon Musk, bu modelin dünya çapında reklamını yapmak için bir Tesla Roadster‘ı Mars’ın yörüngesine gönderip sonsuza kadar uzayda bırakmayı planlıyor.

Elon Musk'tan Bir Çılgın Proje Daha!

https://teknodiot.com/whatsapptan-bir-yenilik-daha-6799.html

Elon Musk, SpaceX‘in Mars’ta koloni kurma planlarının başlangıcı olarak, özel üretilmiş Heavy Falcon roketini deneme amacıyla Mars’a yollayacak. Elon Musk yine çılgın projeler ile birlikte gerçekten iyi işler çıkarıyor. En büyük hedefi insanoğlunu Mars‘a götürmek olan şirket, Heavy Falcon üzerinde üç adet Dünya’ya geri iniş yapabilecek roket kullanıyor.

 

Göz atın:   Sürücüsüz Araçlar Geliyor, Peki Hazır Mıyız?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu