«
Elon Musk'tan Bir Çılgın Proje Daha! Otomobil Haberleri Teknoloji Haberleri

Tesla, SpaceX, SolarCity gibi bir çok şirketin kurucusu olan Elon Musk’tan yeni bir proje daha geliyor. İşte onunun tüm detayları.

Tesla Roadster‘ı Mars’ın yörüngesine gönderip sonsuza kadar uzayda kalmasını planlıyor. Elon Musk, hem SpaceX’in, hem Mars’a insan gönderme planının hem de yeni Tesla Roadster’ın reklamını yapacak. Elon Musk‘ın Tesla şirketi yeni bir elektrikli kamyon tanıtımında Musk sahneye yeni bir spor otomobil ile çıkmıştır. Elon Musk, bu modelin dünya çapında reklamını yapmak için bir Tesla Roadster‘ı Mars’ın yörüngesine gönderip sonsuza kadar uzayda bırakmayı planlıyor.

Elon Musk'tan Bir Çılgın Proje Daha! Otomobil Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/whatsapptan-bir-yenilik-daha-6799.html

Elon Musk, SpaceX‘in Mars’ta koloni kurma planlarının başlangıcı olarak, özel üretilmiş Heavy Falcon roketini deneme amacıyla Mars’a yollayacak. Elon Musk yine çılgın projeler ile birlikte gerçekten iyi işler çıkarıyor. En büyük hedefi insanoğlunu Mars‘a götürmek olan şirket, Heavy Falcon üzerinde üç adet Dünya’ya geri iniş yapabilecek roket kullanıyor.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *