Elon Musk ve WestWorld'den Ortak Kısa Film!

Elon Musk ve WestWorld’den Ortak Kısa Film!

Abone Ol 

Teknoloji dünyasının son dönemdeki en çok konuşulan ismi olan Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, son dönemin popüler dizilerinden Westworld ile ortak kısa bir film yaptılar!

Tesla‘nin üst düzey yöneticisi ve SpaceX’in kurucusu milyarder iş adamı Elon Musk bu sefer de dizi dünyasıyla güçlerini birleştirdi.

Elon Musk ve WestWorld'den Ortak Kısa Film!

David Bowie‘nin ‘Life on Mars‘ isimli şarkısının eşlik ettiği kısa film, Musk‘ın Instagram sayfasından 2 bölüm halinde yayınlandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”12954″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Elon Musk ve WestWorld'den Ortak Kısa Film!

Musk geçtiğimiz aylarda çok konuşulan bir başarıya imza atmış, Falcon Heavy füzesi, Florida eyaletindeki Kennedy Uzay Merkezi‘nden sorunsuz bir şekilde fırlatılmıştı. Rekor fırlatılışın en ilginç yanı ise uzaya gönderilen Tesla model otomobil ve içinde oturan cansız manken starman‘di. Peki Elon Musk‘ın uzaya gönderdiği Tesla‘nın akıbeti ne olacak? İşte Starman‘in şoför koltuğunda oturduğu Tesla‘yı uzayda bekleyenler…

Elon Musk ve WestWorld'den Ortak Kısa Film!

Tesla Roadster, uzay yolculuğunda, radyasyon haricinde pek çok sorunla karşılaşabilir. Uzayda başı boş şekilde dolaşan irilli ufaklı çok sayıda asteroid var. Bu asteroidler, bazen kurşundan binlerce kat daha hızlı seyrediyorlar. Herkes bu tür sorunlara karşı Elon Musk‘un bir önlemi olduğuna inanıyor. Bakalım ne olacak..

 

Göz atın:   Avengers: Endgame’den Ön Satış Rekorları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu