TeknoDiot
     
     
     

Elon Musk Türkiye’ye Geliyor!

Elon Musk Türkiye’ye Geliyor!

PayPal, SpaceX, Tesla gibi şirketlerinin kurucusu olan Elon Musk ülkemizde düzenlenecek olan bir etkinliğe katılacak.

Girişimcilik ruhu olan Elon Musk bu sıralar uzayla ilgili projeler yürütmekte. Bu saydığımız şirketlerin patronu olan Elon Musk, Türkiye’de düzenlenecek olan Global SatShow’a geliyor. Cumhurbaşkanlığı ve Turksat işbirliği ile gelecek olan Elon Musk, etkinliğin en önemli konuklarından biri olacak.

Elon Musk, Global SatShow’a Katılıyor!

Elon Musk Türkiye’ye Geliyor!

Global SatShow, bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde 9-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Global SatShow etkinliğinde de SpaceX ile ilgili projeleri söz konusu olacaktır. Amerika ve Türkiye arasındaki vize anlaşmazlığı olarak görünüyor. Bildiğiniz gibi hem Türkiye hem de Amerika karşılıklı olarak vize başvurularını askıya almıştı. Musk’ın ise Türkiye vizesi bulunmuyor. Bakalım bu durum nasıl çözülecek. Şuanda henüz gelmesinin iptali gibi bir konu söz konusu değil ancak. Çözüm bulunacaktır illa ki.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Japon Uzay Aracı Ryugu Astreoridine İniş Yaptı

Buğra Noyan

LG W Serisi Tanıtıldı! (LG W30 Pro, W10, W30)

Hüseyin Ceylan

Samsung Galaxy M31 Türkiye’de Satışa Çıktı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.