Elon Musk Türkiye’ye Geliyor! - TeknoDiot.com

Elon Musk Türkiye’ye Geliyor!

Abone Ol 

PayPal, SpaceX, Tesla gibi şirketlerinin kurucusu olan Elon Musk ülkemizde düzenlenecek olan bir etkinliğe katılacak.

Girişimcilik ruhu olan Elon Musk bu sıralar uzayla ilgili projeler yürütmekte. Bu saydığımız şirketlerin patronu olan Elon Musk, Türkiye’de düzenlenecek olan Global SatShow’a geliyor. Cumhurbaşkanlığı ve Turksat işbirliği ile gelecek olan Elon Musk, etkinliğin en önemli konuklarından biri olacak.

Elon Musk, Global SatShow’a Katılıyor!

Elon Musk Türkiye’ye Geliyor!

Global SatShow, bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde 9-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Global SatShow etkinliğinde de SpaceX ile ilgili projeleri söz konusu olacaktır. Amerika ve Türkiye arasındaki vize anlaşmazlığı olarak görünüyor. Bildiğiniz gibi hem Türkiye hem de Amerika karşılıklı olarak vize başvurularını askıya almıştı. Musk’ın ise Türkiye vizesi bulunmuyor. Bakalım bu durum nasıl çözülecek. Şuanda henüz gelmesinin iptali gibi bir konu söz konusu değil ancak. Çözüm bulunacaktır illa ki.

Göz atın:   Yeni NVIDIA 3000 Serili Excalibur Oyun Bilgisayarları Tanıtıldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu