TeknoDiot
     
     
     

Ekranı Kırılan iPhone Sahiplerine Kötü Haber

Ekranı Kırılan iPhone Sahiplerine Kötü Haber

iPhone servis fiyatlandırmasında değişiklik yapan Apple, ekran onarım ücretlerine zam yaptı.

Peki, artık iPhone modellerinin ekranını değiştirmek için ne kadar ücret ödemek gerekiyor? Yeni akıllı telefonları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin yanı sıra özellikle iPhone X modeli ile son günlerde Teknoloji dünyasının odak noktası haline gelen Apple, servis hizmetlerinde fiyat değişikliğine gitti.

Apple’ın bu hamle ile özellikle iPhone’unun ekranı kırılan kullanıcıları üzeceğini, şimdiden söylemeliyiz. Zira, teknoloji devi değişiklik sonrasında iPhone modellerinin ekran onarım ücretlerine zam yaptı.

Ekran değişim ücretini iPhone 8 modeli için 629 TL, iPhone 8 Plus modeli için ise 719 TL olarak belirleyen Apple, en büyük zammı ortalama 100 TL’lik fark ile iPhone 6s ve iPhone 7 serisine uygulamış durumda.

iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c ve iPhone 5 modellerinin ekran değişim ücretlerinde ise 20 TL’lik bir artış söz konusu.

Ekranı Kırılan iPhone Sahiplerine Kötü Haber

Apple’ın sessizce yaptığı bu değişiklik sonrasında iPhone X modelinin ekran değişim ücreti ise halen bilinmiyor. Ancak, tahminler iPhone X ekran değişim ücretinin 1000 TL bandını aşacağı yönünde.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Esra Erol’lu Black Mirror Videosu Geldi

Buğra Noyan

USB Hata Ayıklama Modu Nasıl Aktif Edilir?

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Tab S6 5G Tanıtıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.