teknodiot.com
   
     

Ekran Değişimi Ücretleri

Ekran Değişimi Ücretleri Akıllı Telefon Haberleri Sektörel Haberler Sponsorlu Teknoloji Haberleri

Tüm cep telefonlarının ekranı, çeşitli darbelere maruz kaldığında, düştüğünde, su aldığında ve benzeri durumlarda ekran kullanılamaz hale gelmektedir ve ekrandegisimi.store, iPhone ve Samsung ekran değişimi ile ilgili teknik bilgilerin yanı sıra değişimin nasıl yapılması gerektiği konusunda cep telefonu kullanıcılarına detaylı bilgi vermektedir.

Cep telefonu kullanıcılarına yol göstermeyi misyon edinen web sitemiz, Samsung ve iPhone cep telefonlarının tüm modellerindeki ekran değişimleri için fiyat karşılaştırması yapılmasını sağlamakta, bu cep telefonlarının özelliklerini anlaşılabilir maddeler halinde sıralamaktadır.

Ekran değişimi hizmeti veren firmaların fiyat listesini de karşılaştıran web sitemiz, bir anlamda ekran değişimi fiyatları ile arama motoru görevini üstlenmektedir. Ekran değişimi yapan firmaların site üzerinden iletişime geçerek kendi bilgilerini de ilave etme imkanı sağlayan web sitemiz, bu hizmetinin karşılığında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Fiyat bilgilerinin internet sitesinde yayınlanmasını sağlamak için tek yapılması gereken, “firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz” yazınının tıklanması yeterlidir. Açılan sayfada firma adı, firma internet sitesi, e-posta bilgileri ve mesaj kısımlarının tam olarak doldurularak “gönder” butonuna tıklamaktır. Verilen bilgiler kısa sürede incelenip web sitemizde Samsung ya da iPhone cep telefonları bölümünde yer almaktadır.

Samsung Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalı?

Samsung, birçok modelde cep telefonu üretimi yapan Güney Kore şirketidir. Her bütçeye uygun cep telefonu modeli tasarlayan Samsung, Galaxy Note serisinden S serisine kadar onlarca modele imza atmıştır. Markanın ürettiği orta segmentteki cep telefonlarından itibaren cep telefonu ön yüzünün yüzde 90’ının ekranla kaplandığı bilinmektedir. Özellikle yeni önemde tasarlanan tüm cep telefonlarının ön yüzünün tamamının ekran olduğunu söylemek söz konusudur. Bu da ekranların kırılma riskini ortaya çıkarmaktadır.

Ekranın bu kadar büyük olması da ekran üzerine ana kart parçalarının yerleşmesine neden olmaktadır. Görünen ekranın hemen alt kısmında led ekran vardır ve özellikle led ekranın herhangi bir nedenden dolayı kırılması durumunda telefon kullanılamaz hale gelmektedir. Üst ekranın kırılması telefonun kullanılmasını engellememekte ancak hoş olmayan bir görüntüyü ortaya çıkarmaktadır. Led ekranın kırılması durumunda ise görüntünün tamamen gitmesine neden olmaktadır. Bu durum, cep telefonunun kullanılmasını engellemektedir. Böyle bir durumda Samsung ekran değişimi hizmetinden yararlanılması gereklidir. Ancak piyasada çok sayıda ekran değişimi yapan firma vardır ve hepsinin ekran değişimi hizmeti için sunduğu fiyat farklıdır. Ekrandegisimi.store, verilen hizmet fiyatlarının karşılaştırmasını yaparak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet alınabilmesine imkan sağlamaktadır.

Ekran Değişimi Ücretleri Akıllı Telefon Haberleri Sektörel Haberler Sponsorlu Teknoloji Haberleri

Ekran Değişimi Hizmeti Nereden Alınır?

Ekran değişimi işleminin kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için güvenilir firmalardan hizmet alınmalıdır. Her Samsung ekran değişimi hizmetini sunan firmadan kaliteli sonuçların alınabileceği düşünülmemelidir. Ekrandeğişimi.store, ziyaretçilerine ücretsiz destek isteme avantajını da sunmaktadır. Bu sayede en kaliteli ekran değişim hizmetine kolay bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır. Kullanıcı dostu olan web sayfamız aracılığı ile firmamıza ulaşarak ekran değişim işleminin cep telefonuna zarar verilmeden sonuçlandırılması mümkündür. Teknik altyapısı güçlü olmayan, sokak aralarında ekran değişimi için yer açanların tamir ettiği cep telefonu ekranlarının hatalı monte edildiği görülmektedir. Bu gibi durumlarda cep telefonunun ana kartı yanabilmekte ya da telefon sürekli olarak kendisini kapatabilmektedir. Bu nedenle hizmet kalitesinin kusursuz, teknisyenlerin uzman olmasının önemi büyüktür. Uzman teknisyenlere de web sitemiz aracılığı ile ulaşılabilmektedir ancak burada dikkat edilmesi gereken, ekran değişimi sunan firmanın referanslarının incelenmesidir. İşletmemiz, ekran değişimi yapan firmalara garantör değildir.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi de Samsung ekran değişimi gibi titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişiminin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle iPhone ekran değişim talebinin sunulması gereklidir. Bu talebin ardından inceleme yapılmakta, en son aşamada ise kullanıcının görüşü alınarak ekranın değiştirilme işlemi tamamlanmaktadır. Ekranın kırılması, kesinlikle ekran değişimini gerektiren bir durumdur. Ancak ekran kırıldığında dokunmatik kısmının zarar görüp görmemesi de önemli bir detaydır.

Bu nedenle ekran değişimi yapılmadan önce telefonun incelenmesi gereklidir. Sonrasında ise yapılan işlemlerle ilgili cep telefonunun sahibine bilgi verilmelidir. Bazı teknik merkezlerin sadece ekran kırıklarında bile farklı sonuçlar çıkardığı, bunun sonucunda da gereksiz para ödenmesini sağladığı da gelen duyumlar arasındadır. Bu nedenle ekrandegisimi.store aracılığı ile iPhone cep telefonu ekran değişim fiyatlarının karşılaştırılması önemlidir. Firmalar, sunduğu hizmeti web sitemiz aracılığı ile duyurarak cep telefonu kullanıcılarına ön bilginin ulaşmasını sağlamaktadır. Ancak sitemizde yer alan fiyatların tek geçerli fiyat olmadığı bilinmelidir. Cep telefonu ekranının aldığı hasara göre fiyatlarda değişim olabilmektedir. Sitemizde yer alan fiyat bilgisi, standart ekran değişimi fiyatlarıdır. Ekstra işlem yapıldığında fiyatın artmasının söz konusu olduğu bilinmelidir.

Ekran Değişimi Ücretleri Akıllı Telefon Haberleri Sektörel Haberler Sponsorlu Teknoloji Haberleri

Orijinal Ekran Gerekli mi?

Ekran değişimi yapıldıktan sonra cep telefonunun sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanılması, onarın sırasında orijinal parçanın kullanılması ile mümkündür. Meydana gelen arıza ortadan kaldırılırken yüzde 100 orijinal yedek parça kullanılmalıdır. Orijinal yedek parça ile yapılan ekran değişim fiyatları ile ilgili web sitemiz üzerinden bilgi alınabilmektedir. Firmamız, Samsung ekran değişimi haricinde iPhone ekran değişimi hizmeti sunan firmalara kolay ulaşım sağlamaktadır. Bu firmalara ulaşımın sağlanmasının yanı sıra iPhone cep telefonlarında ekran değişiminin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bilgilere de web sitemiz üzerinden erişmek mümkündür.

Tüm iPhone cep telefonlarının özelliklerine kolay ulaşım sağlayan web sitemiz, böylece bu telefonun kullanıcılarına doğru adres göstermektedir. Ekran değişiminin yapılmasının ardından cihazın kısa süre içinde sahibine teslim edilmesi de önemli bir detaydır. Gerekli müdahalelerin yapılmasının ardından cihaz test edilmeli, tüm testlerin başarılı geçmesi durumunda cep telefonu kullanıcısı ile iletişime geçilmelidir. Bu işlemin ardından cep telefonu sahibine teslim edilmelidir. Kısa sürede yapılan teslimat tüm cep telefonu kullanıcıları için önemlidir. Zira çoğu insanın ikinci bir cep telefonu yoktur ve onarım süresince kullanıcı cep telefonundan uzak kalmaktadır. Bu da günlük rutininin aksayabilmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle cep telefonu ekran değişim işleminin kısa sürede sonuçlandırılması son derece önemlidir.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

iPhone ve Samsung ekran değişimi hizmetinin sunulmasının ardından müşteri memnuniyeti de önemlidir. Platformumuzda yer alan firmalar, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak kusursuz bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Özellikle ekran değişimi ile ilgili fiyat karşılaştırmasının yapılmasını sağlayan firmamız için en önemlisi, müşterilerinin sunulan hizmetin kaliteli olarak değerlendirmesidir. Platformumuz aracılığı ile ekran değişimi hizmeti alabileceğiniz firmalar için para ikinci planda kalmakta, müşteri memnuniyeti ise her zaman ilk planda yer almaktadır.