Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Bitcoin Hakkında Konuştu - TeknoDiot.com

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Bitcoin Hakkında Konuştu

Abone Ol 

Ülkemizde Ekonomi Bakanı olarak görev yapan Nihat Zeybekçi, son zamanlarda gündemde olan rekor kıran kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi‘nin Bitcoin için söylediği ifadeler oldukça ilginç.

takipçi satın al
takipçi satın al

Nihat Zeybekçi ile yapılan bir röportajda Bitcoin hakkında açıklamada bulundu. Açıklamaları ise şöyle; “Bitcoin’in global bir saadet zinciri olma riski son derece yüksek. Hiçbir tabana, hiçbir varlığa, hiçbir üretime dayanmıyor. Ne benim ne de etrafımdakilerin hiçbir şekilde aklından geçmez. Şöyle devam etti;

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Bitcoin Hakkında Konuştu

https://teknodiot.com/bitcoin-icin-vergi-duzenlemesi-geliyor-7528.html

Vatandaşlarımıza da bu konuyla ilgili, “Aman ha!” diyorum.” ifadesini kullanan Nihat Zeybekçi, bakanlığın konuyla ilgili incelemesinin devam ettiğini de belirten Bakan cümlesine şöyle sonlandırdı.  Bakan, Türkiye‘ye yatırım yapmalarını öneren Nihat Zeybekçi, bu yöntemin daha makul olduğunu ve Bitcoin yerine üretime dönük şirketlerin hisselerinin alınmasını daha mantıklı bulduğunu açıkladı. Kafalar biraz karışmış olabilir.

https://teknodiot.com/kim-oldugu-bilinmeyen-kisi-394-milyon-tllik-bitcoin-dagitiyor-7978.html

Göz atın:   Turkcell 10 Gbps'lik Fiberi Evlere Getiriyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!