Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Bitcoin Hakkında Konuştu

Ülkemizde Ekonomi Bakanı olarak görev yapan Nihat Zeybekçi, son zamanlarda gündemde olan rekor kıran kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi‘nin Bitcoin için söylediği ifadeler oldukça ilginç.

Nihat Zeybekçi ile yapılan bir röportajda Bitcoin hakkında açıklamada bulundu. Açıklamaları ise şöyle; “Bitcoin’in global bir saadet zinciri olma riski son derece yüksek. Hiçbir tabana, hiçbir varlığa, hiçbir üretime dayanmıyor. Ne benim ne de etrafımdakilerin hiçbir şekilde aklından geçmez. Şöyle devam etti;

bitcoin

Bitcoin İçin Vergi Düzenlemesi Geliyor!

Vatandaşlarımıza da bu konuyla ilgili, “Aman ha!” diyorum.” ifadesini kullanan Nihat Zeybekçi, bakanlığın konuyla ilgili incelemesinin devam ettiğini de belirten Bakan cümlesine şöyle sonlandırdı.  Bakan, Türkiye‘ye yatırım yapmalarını öneren Nihat Zeybekçi, bu yöntemin daha makul olduğunu ve Bitcoin yerine üretime dönük şirketlerin hisselerinin alınmasını daha mantıklı bulduğunu açıkladı. Kafalar biraz karışmış olabilir.

Kim Olduğu Bilinmeyen Kişi 394 Milyon TL’lik Bitcoin Dağıtıyor!

Buğra Noyan1134 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember me Lost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register