Efsanevi Assassin’s Creed Karakterleri Mobil Oyun: Legacy of Discord’da!

8 Şubat 2018 itibariyle, efsanevi usta Assassin’s Creed’in efsanevi usta karakteri Ezio dünyanın en popüler mobil ARPG’si Legacy of Discord – Öfke Kanatları‘nda sahneye çıkıyor.

Dünya oyun geliştirici devi Ubisoft ile yapılan anlaşma üzerine Assassin’s Creed’in efsanevi karakterleri artık mobil oyun platformunda hayat buluyor.  Assassin’s Creed serilerinden Revelations’da İstanbul semalarında kendine sık sık rastladığımız efsane Ezio karakteri, global oyun sektöründe Aksiyon RPG alanında popüler olan Legacy of Discord oyununda  tüm Assassin’s Creed hayranlarının beğenisine sunuluyor. Türkçe yama ile ülkemizde de yayınlanan güncelleme ile, mobil oyunlarda, efsane bilgisayar oyunları karakterlerinin yer alması konseptine güzel bir örnek teşkil ediyor.

Mobil telefonlarda Ezio Deneyimi

Efsanevi Assassin's Creed Karakterleri Mobil Oyun: Legacy of Discord’da!

Oyun içerisinde yer alan Metamorf sistemi ile 55. Seviye ve üstü oyuncular karakterlerine dönüşüm geçirme işlemini yaparak, efsane karakterlere çevirebilmektedirler. Türk Assassin’s sevenlerin gözdesi Ezio’yu da Metaform menüsü sisteminden aktif ettikten sonra oyun içinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ezio’nun gücü bir çok savaş alanında sizi rakiplerinize karşı ayakta tutacaktır.

Ezio’ya dönüşmek, oyunculara savaş sırasında özel beceriler ve göz kamaştırıcı özel efektler de dahil olmak üzere düşmanlara karşı büyük bir avantaj sağlıyor. Oyuna kazandırılan ilk özel yetenek Havadan Saldırı’dır. Bu yetenek ile Ezio öne fırlayıp, yol boyunca bulunan tüm düşmanlara belirli bir süre sustururken zarar verebilir ve düşük HP’ye sahip tüm düşmanları anında etkisiz hale getirir. Ayrıca efsane suikastçinin düşmanlarını hareketsizleştirdiği ve hareket yavaşlatırdığı yetenekleri de mevcuttur.

[ilgiliicerik icerik_id=”12491″]

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen Legacy of Discord – Öfke Kanatları, Ezio efsanesi ile yep yeni bir oyun deneyimini mobil kullanıcılara sunuyor. İleriki dönemde farklı Assassin’s Creed karakterlerinin de oyuna eklenmesi muhtemel gözüküyor.

Efsanevi Assassin's Creed Karakterleri Mobil Oyun: Legacy of Discord’da!

Legacy of Discord Assassin’s Creed güncellemesi detayları için: https://lod.gtarcade.com/tr/

Göz atın:   Cyberpunk 2077 İçin Önemli Bir Bilgi Duyuruldu

Ubisoft Assassin’s Creed serileri hakkında detaylı bilgi için: https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed/

Legacy of Discord – Öfke Kanatları dünya çapında Yoozoo Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu mobil bir Aksiyon Rol Yapma Oyunu’dur. 2016’nın sonlarında yayınlandıktan sonra, 190 ülkede 15 farklı dilde 70 milyon muhafız aynı evrende savaşa dahil oldu. App Store ve Google Play’e göre Legacy of Discord – Öfke Kanatları, 106 ülkede ve bölgede ilk 5 içinde yer alan oyunlardan biridir. LoD, hızlı bir şekilde Avrupa ve Amerika’da en çok hasılat yapan Aksiyon Rol Yapma Oyunu olmuştur ve Google Play ve App Store tarafından binlerce defa önerilmiştir.

YOOZOO Hakkında

Eski adıyla Youzu Interactive olarak bilinen YOOZOO Games, oyun yapımı ve dağıtımıyla uzmanlaşan küresel çapta bir eğlence firmasıdır. Şanghay’da bulunan merkezi yanı sıra Londra, Berlin, Hong Kong, Singapur ve diğer bir çok dünya şehrinde ofisleri bulunmaktadır. 2009’da kurulmasından sonra YOOZOO, bir çok başarılı oyun yayınlamıştır ve küresel çapta bir oyun firması olmuştur.

Resmi Web Sitesi: http://www.yoozoo.com

Global Oyun Portalı: https://www.gtarcade.com

Ubisoft Hakkında

Ubisoft, Assassin’s Creed, Just Dance, Tom Clancy’s oyun serileri, Rayman, Far Cry ve Watch Dogs gibi dünya çapında ünü yayılmış markalardan oluşan zengin bir porföye sahip lider bir üretici, yayıncı ve dağıtımcı oyun firmasıdır. Ubisoft’un dünyaya yayılmış oyun stüdyoları ve ofislerindeki ekipleri, konsollar, mobil cihazlar, tabletler ve bilgisayar dahil tüm popüler platformlarda özgün ve hatırlanabilir oyun tecrübesi sağlamanın sözünü vermektedir. Ubisoft, 2016-17 mali döneminde 1,46 Trilyon Avro’luk satış rakamlarına ulaşmıştır. Daha fazla bilgi için www.ubisoftgroup.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

©2018 Yoozoo Entertainment. Tüm hakları saklıdır. Assassin’s Creed, Ubisoft ve Ubisoft logoları Ubisoft Entertainment’ın ABD ve diğer ülkelerdeki geçerli markalarıdır.
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu