Efsane Geri Dönüyor!

Efsane Geri Dönüyor!

Abone Ol 

Bir zamanların efsane oyun konsolu Atari, Ataribox olarak geri dönüyor. Efsane oyun konsolu olan Atari tekrar oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor olabilir.

Yaklaşık 20 yıldır hiç bir konsol üretimi yapmayan Fransız firmanın geçtiğimiz aylarda yaptığı duyurudan sonra Ataribox nihayet ön siparişe sunuluyor. Karşınızda ben hâlâ buradayım diyen Ataribox‘ ın özellikleri fiyatı ve çıkış tarihi.

[ilgiliicerik icerik_id=”16521″]

Efsane Geri Dönüyor!

Ataribox 30 Mayıs’ta kitlesel fonlama platformu olan Indiegogo üzerinden 250-300 Dolar gibi fiyatla ön siparişe sunulacağı söyleniyor. Yeni Atari ile bizlere sunulan özellikler ise şunlar ;

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Ataribox da D kart desteği, HDMI portu ve dört adet USB portu yer alıyor. Konsolun ön ve arka panelinin 2 renk seçeneği ile ahşap ya da cam olacak şekilde üretilecek. Şirketin yaptığı açıklamada “Amacımız, Atari’nin eski ve yeni taraftarlarına hitap ederek yeni bir şey yaratmak.” sözleri dikkat çekti.

Efsane Geri Dönüyor!

Nolan Bushnell ve Ted Dabney ikilisi tarafından 1972 yılında kurulan ve birkaç kez el değiştiren video oyun şirketi, 2008 yılında Fransız şirket Infogrames tarafından satın alındı ve şirket kendi adına Atari’yi değiştirdi.

 

Göz atın:   Angry Birds 10. Yaşını Kutluyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu