Echo of Soul’un Beklenen Güncellemesi Phoenix 2.0 Yayında!

Abone Ol 

20.12.2017 Heyecanla beklenen dev Phoenix 2.0 güncellemesi bugün itibariyle EOS oyuncuları ile buluşuyor!

Phoenix, EOS Evreninde Görüldü

Güncellemeyi birbirinden harika etkinliklerle kutlayacak EOS Türkiye Ekibi, oyunculara neler sunacaklarını açıkladı. Güncellemeye adını veren Phoenix oyuncuların yanında savaşacak. Oyun içine gelen Phoenix Etkinliğiyle oyuncular öldürdükleri yaratıklardan etkinliğe özel paralar düşürecek ve bunlardan elde ettikleri etkinlik kutularıyla harika hediyelere ulaşacaklar. Phoenix de bunlardan biri. Hem karakterinizi güçlendirecek özel bufflar verecek hem de ganimetinizi toplayacak.

EOS giriş ödülleri yeni yamayla güncellendi ve herkesin sabırsızlıkla beklediği Griffon binekleri artık EOS’ta! Uzun zamandır bu ihtişamlı yaratıkları bekleyen oyuncular yapılacak sosyal medya etkinlikleriyle de Griffonlara sahip olabilecek. Ayrıca güncelleme sonrası yamaya özel farklı bir Giriş Etkinliği de planlayan EOS ekibi 1 hafta boyunca oyuna girenlere özel bir hediye hazırlamış durumda.

Güncellemeyle birlikte seviye atlamak artık daha kolay! Buna ek olarak EOS evrenindeki bütün günlük görevler bugünden itibare 1 ay boyunca iki katı tecrübe puanı verecek.

Oyun içi etkinliklerde yeni Şövalye sınıfını oynayacak oyunculara da güzel haberlerimiz var. Phoenix 2.0’ın açılışıyla birlikte yılbaşına kadar 70 olan bütün Şövalyeler 70. Seviyelerini kutlamak için özel bir paket kazanacaklar.

Echo of Soul Sitesi De Küllerinden Doğuyor

Phoenix 2.0’ın getirdiği yeniliklerden biri de EOS’un sitesi eos.tamgame.com’a uğruyor. Adeta küllerinden doğan yeni site tasarımı, etkinlikler ve kullanıcılarına sağladığı yeni faydalarla karşınızda!

Artık arkadaşlarınızı davet edebilecek ve her arkadaşınız için ödüllendirileceksiniz. Hatta bu arkadaşlarınız 16. seviye sonrasına ulaşırlar, sizlerle EOS dünyasının keyfini çıkartırsa daha da çok ödüllendirileceksiniz.

Eski oyuncularının artık Phoenix misali küllerinden doğmasını isteyen EOS Ekibi onlar için de bir Geri Dönüş Etkinliği hazırlamış durumda. EOS topraklarına uzak kalmış oyuncular artık çok daha güçlü bir şekilde kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Bunların yanı sıra oyuncularına EOS’la ilgili soruların sorulduğu ve doğru cevap verenlerin oyun içinde ödül kazandıkları Soru Cevap Etkinliği’nde her gün faklı bir soru ve her doğru cevapta hesabınıza iletilecek bir ödül var! Daha Fazlasıyla Phoenix 2.0 Şimdi Yayında!Sadece etkinliklerle değil daha birçok yenilikle karşımıza çıkacak EOS ekibi, Phoenix 2.0’la oyuna gelecek içerikleri sosyal medya kanallarından yapacakları birçok etkinlikle oyuncularına iletecek.Ayrıca yapılacak rehber video yarışmasıen iyi Şövalye dizilimleri gibi etkinlikler de oyuncuların karaktere ve Phoenix 2.0’a daha kolay adapte olmasını sağlayacak.

Dolu dolu içeriği, EOS evrenine hem yeni giriş yapacaklar hem de kıdemlı oyuncular için hazırlanmış birbirinden harika etkinlikleri ile Phoenix 2.0 şimdi yayında! Hemen indirin ve EOS evreninin bir parçası olun!

https://eos.tamgame.com/

https://www.facebook.com/EchoOfSoulTR/

Göz atın:   iPhone Sayesinde Apple Dünyanın Dördüncü Oyun Şirketi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu