EA'dan Star Wars Battlefront 2 Oyuncularını İlgilendirecek Açıklama - TeknoDiot.com

EA’dan Star Wars Battlefront 2 Oyuncularını İlgilendirecek Açıklama

Abone Ol 

Electronic Arts’ın Battlefront 2 içinde gerçek parayla alışveriş imkanı tanıyacağı kesinleşti.

takipçi satın al
takipçi satın al

Amazon sızıntısına göre 5 dolara 500 crystals almak mümkün iken, daha fazlasını isteyenler 12.000 crystals için 100 dolara kadar çıkan fiyatlar ödeyecek. Gerçek para harcamak istemeyenlerin oyunda ne kadar dezavantajlı duruma düşecekleri.

:: Assassin’s Creed Origins Oyuncularına Güzel Haber!

Gerçek parayla gelişenler bir sıfır önde olacaklardır. Geçen günlerde Ubisoft, yeni oyunu olan Assassin’s Creed Origins‘te gerçek para geçmeyeceğini açıklamıştı. Bu durumun aynısını EA’dan da beklerdik ancak nafile. Star Wars Battlefront 2’de gerçek para geçecek. Her zaman oyun dünyasında paranın gücü bir sıfır öndedir. Eğer EA bunu oyundaki her adımda oyuncuların karşısına çıkarır ve para vermeyenleri ilerleyemez hale getirirse, Battlefront 2 kısa sürede unutulur ve bir çok oyunucusunu kaybedecektir.

Göz atın:   Realme Buds Air Satış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL