TeknoDiot
   
   

Dynasty Warriors 9 İçin Yeni Bir Video Daha Yayınladı

TeknoDiot Dynasty Warriors 9 İçin Yeni Bir Video Daha Yayınladı

Dynasty Warriors 9 sayesinde serinin oyuncuya sunduklarını oldukça geliştirdiğini belirten Tecmo Koei ekibi, yeni oyunda oyuncuları kendilerine hayran bırakabilir.

Oldukça büyük bir açık dünya ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Tecmo Koei, beklenen oyun için yeni bir video daha yayınladı. Serinin diğer oyunlarının aksine oyuna avlanma, avlanarak eşya güçlendirme ve ev yapma gibi öğeler ekleyen geliştiricilerin bizlere daha ne gibi sürprizler hazırladığını merak ediyorum.

Ev dekorasyonu hakkında detaylı olarak bilgi vermekten kaçınan geliştiriciler, bakalım oyunun bu yönünü nasıl ayarladı? Seriye yeni yüzler de ekleyen Koei Tecmo, artık her karakterin kendi hikaye sonu olacağını söyledi. Hatırlayacağınız üzere diğer oyunlarda oyunu bitirdiğimizde bağlı olduğumuz ülkenin sonunu görüyorduk.

Far Cry 5 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Dynasty Warriors 9 yine yeni bir video daha yayınlandı

Üç büyük krallığın savaşını anlatacak olan yeni oyunun senaryosunda söylenenlere göre Çin’e barış getirmeye çalışacağız. Yan görevler anlamında da yenilikler getiren yeni oyun, 13 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Ayrıca daha detaylı RYO öğeleri de içerecek olan Dynasty Warriors 9, bizi yine orduların arasına dalmaya davet ediyor.

Kaynak: DP

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung, Üç Kat Tasarımlı Yeni Galaxy Z Katlanabilir Telefonunu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Hüseyin Ceylan

iPhone X İçin İlk Reklam Film Geldi

Buğra Noyan

Android Kullanıcıları Neden iPhone’a Dönüyor?

Buğra Noyan