TeknoDiot.com
   
     

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #3

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #3 Nasıl Yapılır? Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Herkesin bilgisayar donanım özellikleri bir olmuyor. Her PC’nin rahat kaldırabileceği bu oyun rehberimiz de düşük sistem gereksinimli PC oyunlarından söz edeceğiz.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar oynamak elbette seçim değil ancak bilgisayar özelliklerinize baktığınız zaman bu bir seçim haline dönüşebiliyor. Hemen aşağıdaki oyun rehberimizde oyunları oynamak için orta veya yüksek sistem gereksinim isteyen bilgisayarlara ihtiyacınız yok. Ekran kartı olarak işlemcinizin arabirimini kullanan bilgisayarlarda bile bu oyunları gayet rahat ve akıcı bir şekilde oynayabilir.

[sp-related style=”dark” id=”16134″]

[sp-related style=”dark” id=”14886″]

Ekran kartı olarak işlemci arabirimi kullanan bilgisayarlarda bile bu oyunları gayet rahat ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Düşük sistem gereksinimli oyunların sayısı hayli fazla olsa da, yukarıda da belirttiğimiz gibi şimdilik farklı tarzlardan 5 oyunu bir araya getirdik. Düşük sistem gereksinimli aksiyon oyunları, macera oyunları, rol yapma oyunları… Hepsi bu listemizde. Bazı oyunlarda var yüksek sistemli PC sahiplerinin bile vazgeçemediği oyunlar mevcut. Lafı fazla uzatmadan sizleri oyunlar ile baş başa bırakalım. Oyunları görebilmek için en alt kısımda sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

:: Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #3

1.  Invisible, Inc

İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: 2.0+ GHz Dual Core
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #3 Nasıl Yapılır? Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Diğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.