TeknoDiot
     
     
     

Dünyanın En Popüler Dergileri Şimdi Dergilik’te!

Dünyanın En Popüler Dergileri Şimdi Dergilik’te!

Türkiye’nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Dergilik, içindeki 1000’den fazla yabancı dergiyi okuyucularına tek uygulama ve tek fiyatla ulaştırıyor. Aylık 5 milyonu aşan indirme sayısı ile rekor kıran Dergilik’te abone olanlar, yayınları indirmek için ek ücret ödemiyor.

Türkiye’nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Dergilik, artık 1000’den fazla İngilizce dergiyi okuyucularına sunmaya başladı. Aylık 5 milyonu aşan dergi ve gazete indirme sayısı ile rekor kıran Dergilik’e abone olanlar, artık 7 TL fark ödeyerek dünyanın en prestijli yayınlarına ulaşabiliyorlar.

Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik, gazete ve dergi okuma alışkanlığını başka bir boyuta taşıyor. Türkiye’deki ulusal ve yerel gazeteler ile birlikte 500’den fazla yerli dergiyi tek bir uygulamada buluşturan Dergilik, artık 7 TL ek ücret karşılığında 1000’in üzerinde yabancı dergiyi abonelerine sunuyor.

Newsweek, TopGear, Empire, Bloomberg Businessweek, Fast Company, Forbes, Hello, Inc., PlayStation, Popular Science gibi dünyanın en önemli yayınlarını barındıran Dergilik tüm operatör kullanıcıları tarafından Apple Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Tüm operatörlere açık

Dergilik’e abone olan Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları, Dergilik içerisinde yer alan yabancı dergileri 7 TL farkla indirip okuyabilirken, Dergilik’e ilk defa abone olacak kullanıcılar 10.000 doların üzerinde bir değere sahip tüm dergilerin yer aldığı Premium Paket’e aylık 24,99 TL karşılığında abone olabiliyorlar.

Daha önce bir ayda 5 milyonu aşan dergi indirme sayısıyla rekor kıran, Ağustos’ta ise 1 milyondan fazla gazete indirme adedine ulaşan Dergilik’ten yıl başından bu yana toplam 38 milyondan fazla yayın indirildi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turkcell’e Londra’da Düzenlenen Digital Impact Awards’tan Üç Ödül Birden

Buğra Noyan

Turkcell İngiltere’den Ödülle Döndü

Buğra Noyan

Turkcell’den Çalışanlarına 100 Saatlik Pazarlama Master Programı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.