TeknoDiot.com
   
   

Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

iPhone ile dünyanın en popüler kamerasının üreticisi olan Apple, iPhone 8 Plus modeli ile başarısına bir kat daha arttırdı.

Apple artık dünyanın en iyi kamerasına sahip akıllı telefonun lideri. Apple, 12 Eylül’de tanıttığı yeni iPhone modellerinden iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri kullanıcılar tarafından beğenilmiş durumda.

iPhone 8 Plus, 94 puan ile DxOmark’ın en iyi akıllı telefon kameraları listesinde liderlik koltuğunda yerini aldı. Bu durumda da iPhone 8 Plus’ın kamerası şuanda en iyi akıllı telefon kamerası olduğunu kanıtlamış durumda. iPhone 8 Plus’ın kamerası, kağıt üzerinde iPhone 7 Plus ile benzer kamera özelliklerine sahip. Apple, 12 Eylül‘de düzenlenen etkinlikte de iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde kamera tarafın oldukça iyi bir yenilik yapılmış durumda yeni bir gelişmiş sensör kullanılmakta.

:: iPhone X Sadece Türkiye’de Pahalı Değil!

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Kutusunda Neler Var?

Tasarım konusunda da iPhone 7 Plus‘ın tıpkısının aynısı denilecek cinsten. Ancak bazı farkları var tabi iPhone 8 Plus’ın arka kısmı cam tabi ki iPhone 8 Plus’ın Apple’ın bahsettiğinden daha iyi bir kameraya sahip. iPhone 8 Plus, 94 puan ile zirveye yerleşti.

Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.