«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

iPhone ile dünyanın en popüler kamerasının üreticisi olan Apple, iPhone 8 Plus modeli ile başarısına bir kat daha arttırdı.

Apple artık dünyanın en iyi kamerasına sahip akıllı telefonun lideri. Apple, 12 Eylül’de tanıttığı yeni iPhone modellerinden iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri kullanıcılar tarafından beğenilmiş durumda.

iPhone 8 Plus, 94 puan ile DxOmark’ın en iyi akıllı telefon kameraları listesinde liderlik koltuğunda yerini aldı. Bu durumda da iPhone 8 Plus’ın kamerası şuanda en iyi akıllı telefon kamerası olduğunu kanıtlamış durumda. iPhone 8 Plus’ın kamerası, kağıt üzerinde iPhone 7 Plus ile benzer kamera özelliklerine sahip. Apple, 12 Eylül‘de düzenlenen etkinlikte de iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde kamera tarafın oldukça iyi bir yenilik yapılmış durumda yeni bir gelişmiş sensör kullanılmakta.

:: iPhone X Sadece Türkiye’de Pahalı Değil!

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Kutusunda Neler Var?

Tasarım konusunda da iPhone 7 Plus‘ın tıpkısının aynısı denilecek cinsten. Ancak bazı farkları var tabi iPhone 8 Plus’ın arka kısmı cam tabi ki iPhone 8 Plus’ın Apple’ın bahsettiğinden daha iyi bir kameraya sahip. iPhone 8 Plus, 94 puan ile zirveye yerleşti.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *