Dünyanın En İyi FPS Oyun Faresi: Razer Basilisk

Oyuncuların popüler markası Razer’dan yeni bir oyuncu faresi geldi. Dünyanın en gelişmiş ve en iyi oyuncu faresi Razer Basilisk detaylarına bakalım.

Razer oyuncular için ürettiği mouse’u IFA 2017 fuarında görücüye çıkardı. Razer’ın Basilisk adını verdiği mouse dünyanın en gelişmiş FPS mouse’u olmaya aday. Razer, fare hakkında Basilisk’in özelleştirilebilir olduğunu açıklamakta. Razer Basilisk, her oyunun belirli FPS şeklinde son bir ons performansını ayarlamak için tasarlanmış.

:: Acer’dan Tam 18 Çekirdekli PC: Predator Orion 9000

Razer Basilisk 16.000 DPI!

Razer Basilisk‘te Lancehead Turnuva Sürümü ve Death Adder Elite farelerinde bulunan 16.000 DPI optik sensörü kullanılıyor. 50 milyon tıklanma ömrüne sahip olduğununda altını çizelim. Sekiz adet özelleştirilebilir düğme yer alıyor. Chroma ailesinin bir üyesi olan Razer Basilisk, RGB LED‘leri ve avuç içi dinlenme alanındaki Razer simgesi ayrı bir hava katmış.  Razer’ın Synapse 3 yazılımı kullanılıyor. DPI ayarlarının yapılmasını sağlayan sol taraftaki üç küçük çıkarılabilir düğmeye sahip olması. 

Razer farklı el boyutlarına rahat bir tutuş olanağı sağlamak için iki farklı boyut seçeneği bulunan Razer Bisilisk, Eylül 2017’de satışa çıkacak. Razer Bisilisk, 69.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Buğra Noyan905 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register