Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Counter-Strike: Global Offensive’da en iyi 5 takım hangisi? İşte en iyi 5 CS:GO takımı.

Fraklı eventler, farklı takımlar ve farklı oyun tarzları ile sürekli güncellenen CS:GO dünyasında bir çok yerli, yabancı takımlar yer alıyor ve dünya üzerinde bir çok mekanda da turnuvaları yapılıyor. E-Spor takımlarından en iyi 5 tanesini derledik. Yapılan listede en büyük emeği geçen ise Thorin’dir. Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz. Bakalım CS:GO dünyasının en iyi 5 takımı hangileriymiş.

Öncelikle bu liste her zaman güncellenemeyeceği için biz bu haberi yazarken bazı kaynaklardan bilgi topladık ve şuanda listede olup veya olmayan takımlar mevcut olabilir. En iyi 5 takımın dayanağı; ESL One New York ( 1.), EL Premier ( 1.), EPICENTER ( 5. – 6.), IEM XII Oakland ( 2.), Blast Pro Series ( 3.), ESL ProLeague S6 Finalleri ( 2.) gibi turnuvalardan beli olmuşlardır. Bunu dedikten sonra listeye geçelim.

1. FaZe ( NiKo, Rain, GuardiaN, olofmeister, karrigan)

Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı


2. SK Gaming (coldzera, FalleN, fer, TACO and boltz)

Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı


3. Astralis (device, dupreeh, Kjaerbye, Xyp9x and gla1ve) 

Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı


4. Cloud9 (Skadoodle, RUSH, tarik, Stewie2k and autimatic) 

Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı


5: Virtus.pro (Snax, byali, pasha, NEO and TaZ)

Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı

Göz atın:   CS:GO'ya Neler Oluyor? Oyuncu Sayısı Düşüşte
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu