Dünya’nın En Hızlı Monitörlerinden Birisi: Acer Predator XN253QX!

0,3 ms’lik tepki süresine sahip 240Hz panel ve pürüzsüz olan bu monitör dünyanın en hızlı monitörlerinden birisi!

Acer, Predator serisinde yüksek yenileme hızı ve çok düşük yanıt süresi ile Nvidia’nın G-Sync teknolojisinin önyükleme yapmasıyla yeni bir 24,5 inç monitör ortaya çıkardı.

Acer’ın Predator XN253Q X’i, Overdrive modu açıkken 0,4 ms’lik bir bile olsa 0,4 ms değerinde, 1 ms’lik varsayılan yanıt süresine sahip bir TN paneldir. Ayrıca 240Hz yenileme hızına sahip olursunuz ve daha da kaliteli bir oyun deneyimi sağlamak için, Nvidia’nın G-Sync’i her türlü zorluklara mücadele etmek için hazırdır.

Dünya'nın En Hızlı Monitörlerinden Birisi: Acer Predator XN253QX!

Parlaklık aynı zamanda güçlü bir seviyede sizi karşılar Predator, kullanıcılara daha karanlık alanlarda daha iyi gölge ayrıntısı elde etmeleri için 11 siyah seviye ve dahili siyah destek seçeneği sunar. Ayrıca aksiyon, yarış veya spor oyunları oynamayı veya gerçekten film izlemeyi seviyorlar için çeşitli ekran modları var.

Acer ayrıca, titreşimsiz, düşük mavi ışık ve parlamayı önleyici özelliklerin yanı sıra, eğilme, dönme, pivot ve yükseklik ayarlaması sağlayan ergonomik bir stand da dahil olmak üzere bir dizi göz dostu teknolojiye sahiptir. Bu monitöre dört adet USB 3.0 port hub da entegre edilmiştir.

Fiyatı Ne Kadar?

Predator XN253Q X şu anda ABD’de 499,99 dolardan ( 2800TL ) satılıyor ve üç yıl garantilidir.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu