Dünyanın En Değerli Markası Belli Oldu! - TeknoDiot.com

Dünyanın En Değerli Markası Belli Oldu!

Abone Ol 

Dünyanın en değerli markaları belli oldu. Listemizde 24 değerli marka yer alıyor. Apple, tam 5 yıl üst üste dünyanın en değerli markası seçilmeyi başardı. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple’ın en büyük rakibi ise Samsung, kaçıncı sırada dersiniz? Apple, geçtiğimiz yıl yapılan araştırmalarda dünyanın en iyi markası unvanını tekrar bu yılda gösterdi. Liderlik koltuğunda yine Apple yer alıyor. Interbrand tarafından yapılan açıklamaya göre; Apple marka değerini %3 arttırdı ve değeri tam 184 milyar dolara ulaştı.

:: Steam’de Temizlik Başladı: 200’e Yakın Oyun Banlandı!

Apple’ı takip eden Google ise 141 milyar dolara ulaşmayı başardı. Microsoft ise %10‘luk bir artış ile 79 milyar dolar ile 3. sırada yerini aldı. Microsoft’un 3.sırada yerini almasının en büyük nedeni ise Windows Phone modellerinden umduğunu bulamayıp pazarda kan kaybetmiş olması. Diğer listede yer alan markalar hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

Dünyanın En Değerli Markası Belli Oldu!

Göz atın:   Red Bull Amaphıko Connect: Eğitim, Eğlence ve İlham Dolu Hafta Sonu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL