Dünyanın Bitcoin Milyarderleri Belli Oldu

bitcoin

İşte karşınızda dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri. Dijital para birimlerinin baba ismi Bitcoin sahiplerini zengin ediyor.

ABD’li Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşler, Bitcoin’in değerinin 11413 doları görmesiyle birilikte, dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri oldular.

Bitcoin’in %1’lik Kısmı Onlarda!

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (4 Aralık – 10 Aralık)

bitcoin zenginleri

Bu kardeşler gerçek bir yatırımcı olarak adlandırlıyor. Bu ikiz kardeşlerin 1046 milyar dolara ulaşan Bitcoin yatırımlarıyla %10000 kar ettiği açıklandı. Gerçekten inanılmaz bir rakamlar. Ve dünyada Winklevoss kardeşlerin Bitcoin hacminin yaklaşık %1’ine sahip oldukları açıklandı.

Dijital para birimlerinin en yükselişte olan para birimi Bitcoin 12 bin doları geçti ve halen yükselmeye devam ediyor. İki kardeşin toplam 91.666 adet Bitcoin’e sahip oldukları açıklandı.  Bitcoin‘i kurumsal şirketlerin yatrım yapmasına yol açmak için bir ticaret fonu kurmaya çalıştıkları ancak ABD Güvenlik ve Döviz Komisyonu tarafından onaylanmadığı bildirdiler.

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register