Dünyanın Bitcoin Milyarderleri Belli Oldu

İşte karşınızda dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri. Dijital para birimlerinin baba ismi Bitcoin sahiplerini zengin ediyor.

ABD’li Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşler, Bitcoin’in değerinin 11413 doları görmesiyle birilikte, dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri oldular.

Bitcoin’in %1’lik Kısmı Onlarda!

Dünyanın Bitcoin Milyarderleri Belli Oldu

Bu kardeşler gerçek bir yatırımcı olarak adlandırlıyor. Bu ikiz kardeşlerin 1046 milyar dolara ulaşan Bitcoin yatırımlarıyla %10000 kar ettiği açıklandı. Gerçekten inanılmaz bir rakamlar. Ve dünyada Winklevoss kardeşlerin Bitcoin hacminin yaklaşık %1’ine sahip oldukları açıklandı.

Dijital para birimlerinin en yükselişte olan para birimi Bitcoin 12 bin doları geçti ve halen yükselmeye devam ediyor. İki kardeşin toplam 91.666 adet Bitcoin’e sahip oldukları açıklandı.  Bitcoin‘i kurumsal şirketlerin yatrım yapmasına yol açmak için bir ticaret fonu kurmaya çalıştıkları ancak ABD Güvenlik ve Döviz Komisyonu tarafından onaylanmadığı bildirdiler.

Göz atın:   Türk Kızılayı Twitch'e Başlıyor!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu