TeknoDiot.com
   
     

Dünyanın İlk Şeffaf iPhone 8’i Yapıldı!

Dünyanın İlk Şeffaf iPhone 8'i Yapıldı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın yeni nesil iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone 8’in dünyada bir ilki oldu. Dünyanın ilk şeffaf iPhone 8’i ortaya çıktı.

Apple‘ın eylül ayında satışa sunduğu iPhone 8 birden fazla renk seçeneğine sahip. Ancak böyle bir renk seçeneği yok. Ne renginden bahsediyoruz şeffaf bir iPhone 8 modelinden bahsediyoruz. Her renk seçeneği var ancak bazı kullanıcılarda daha sıra dışı bir renk demeyelim de tasarım isteyebiliyor.

YouTube’da bazı kullanıcıların sesini duymuş gibi bir şeffaf iPhone 8 modeli ortaya çıkarıyor. Buna benzer bir zamanda da Galaxy Note 8 modeli için böyle bir girişim yapılmıştı. Şans eseri arka camı zarar görmeden ayrılan iPhone 8’i şeffaf bir hale büründürmek için kolları sıvıyor. iPhone 8’in arka camını kırmadan çıkartmayı başarmak gerçekten büyük iş. İşlem sırasında da Apple logosu ve iPhone yazısına zarar vermemek.

Şeffaf yapılan iPhone 8 işlem sonrasında garanti dışı kalıyor, hızlı şarj özelliğini kullanamıyorsunuz ve en kötü olan ise su geçirmezlik özelliği de kayboluyor. Neyse lafı fazla uzattık sizleri video ile baş başa bırakıyorum.