Dünyanın İlk Şeffaf iPhone 8'i Yapıldı! - TeknoDiot.com

Dünyanın İlk Şeffaf iPhone 8’i Yapıldı!

Abone Ol 

Apple’ın yeni nesil iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone 8’in dünyada bir ilki oldu. Dünyanın ilk şeffaf iPhone 8’i ortaya çıktı.

Apple‘ın eylül ayında satışa sunduğu iPhone 8 birden fazla renk seçeneğine sahip. Ancak böyle bir renk seçeneği yok. Ne renginden bahsediyoruz şeffaf bir iPhone 8 modelinden bahsediyoruz. Her renk seçeneği var ancak bazı kullanıcılarda daha sıra dışı bir renk demeyelim de tasarım isteyebiliyor.

YouTube’da bazı kullanıcıların sesini duymuş gibi bir şeffaf iPhone 8 modeli ortaya çıkarıyor. Buna benzer bir zamanda da Galaxy Note 8 modeli için böyle bir girişim yapılmıştı. Şans eseri arka camı zarar görmeden ayrılan iPhone 8’i şeffaf bir hale büründürmek için kolları sıvıyor. iPhone 8’in arka camını kırmadan çıkartmayı başarmak gerçekten büyük iş. İşlem sırasında da Apple logosu ve iPhone yazısına zarar vermemek.

Şeffaf yapılan iPhone 8 işlem sonrasında garanti dışı kalıyor, hızlı şarj özelliğini kullanamıyorsunuz ve en kötü olan ise su geçirmezlik özelliği de kayboluyor. Neyse lafı fazla uzattık sizleri video ile baş başa bırakıyorum.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Göz atın:   Yüz ve Dokunma Kimliğine Sahip Yeni iPhone Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu