TeknoDiot
     
     
     

Dünyanın En İyi FPS Oyun Faresi: Razer Basilisk

Dünyanın En İyi FPS Oyun Faresi: Razer Basilisk

Oyuncuların popüler markası Razer’dan yeni bir oyuncu faresi geldi. Dünyanın en gelişmiş ve en iyi oyuncu faresi Razer Basilisk detaylarına bakalım.

Razer oyuncular için ürettiği mouse’u IFA 2017 fuarında görücüye çıkardı. Razer’ın Basilisk adını verdiği mouse dünyanın en gelişmiş FPS mouse’u olmaya aday. Razer, fare hakkında Basilisk’in özelleştirilebilir olduğunu açıklamakta. Razer Basilisk, her oyunun belirli FPS şeklinde son bir ons performansını ayarlamak için tasarlanmış.

:: Acer’dan Tam 18 Çekirdekli PC: Predator Orion 9000
Dünyanın En İyi FPS Oyun Faresi: Razer Basilisk

Razer Basilisk 16.000 DPI!

Razer Basilisk‘te Lancehead Turnuva Sürümü ve Death Adder Elite farelerinde bulunan 16.000 DPI optik sensörü kullanılıyor. 50 milyon tıklanma ömrüne sahip olduğununda altını çizelim. Sekiz adet özelleştirilebilir düğme yer alıyor. Chroma ailesinin bir üyesi olan Razer Basilisk, RGB LED‘leri ve avuç içi dinlenme alanındaki Razer simgesi ayrı bir hava katmış.  Razer’ın Synapse 3 yazılımı kullanılıyor. DPI ayarlarının yapılmasını sağlayan sol taraftaki üç küçük çıkarılabilir düğmeye sahip olması. Dünyanın En İyi FPS Oyun Faresi: Razer Basilisk

Razer farklı el boyutlarına rahat bir tutuş olanağı sağlamak için iki farklı boyut seçeneği bulunan Razer Bisilisk, Eylül 2017’de satışa çıkacak. Razer Bisilisk, 69.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Google Pixel 4 XL ve iPhone XS Max Kamera Performansı Karşılaştırması! (Video)

Buğra Noyan

Samsung Türkiye’den Yeni Nesil Şarj Durağı

Buğra Noyan

Call of Duty Black Ops 4 İlk Videosu Yayınlandı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.