Dragon Quest XI Kahramanı Geliyor ! - TeknoDiot.com

Dragon Quest XI Kahramanı Geliyor !

Abone Ol 

Bir sonraki Süper Smash Bros Ultimate savaşçısı sandığınızdan daha erken geliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Nintendo, beş DLC karakterinden ikincisi olan Dragon Quest XI kahramanının bugün piyasaya sürüleceğini açıkladı.

DQ kahramanı, Persona 5’ in Joker’ inin büyüyen karakter listesine eklenmesini takip ediyor. Yeni savaşçı, doğal olarak uzun zamandır devam eden Dragon Quest hayranlarına tanıdık bir dizi saldırı ve hecenin yanı sıra, dizinin uzun tarihine ait kahramanları kapsayan çok sayıda form içerecek. Savaşçıya ek olarak, efsanevi Yggdrasil’ in Sunağı’ na dayanan yeni bir DQ temalı sahne mevcut olacak. Karakteri kendi başına veya çok oyunculu bir paketin parçası olarak satın alabilirsiniz.

Dövüşçünün nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için, Smash Bros‘ un yönetmeni Masahiro Sakurai‘ nin bu derinlemesine çalışmasını izleyebilirsiniz :

Nintendo, kahraman yayınlandığında, Smash Ultimate‘ in ayrıca, çevrimiçi bir turnuva modu ve tek oyunculu bir kampanya ile mücadele edenlere “çok kolay” bir mod da dahil olmak üzere bazı yararlı özellikler ekleyen bir güncelleme alacağını söyledi. Sıradaki savaşçı Banjo-Kazooie‘ nin bu sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Göz atın:   ASUS, Yüksek Performanslı Yapay Zeka Hızlandırıcı Kartlarını Duyurdu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu