TeknoDiot
     
     
     

Donald Trump Hangi Akıllı Telefonu Kullanıyor?

Donald Trump Hangi Akıllı Telefonu Kullanıyor?

Amerika Birleşik Devletleri’nin en ilginç başkanı olan Donald Trump hangi akıllı telefonu kullanıyor dersiniz? İşte!

ABD olarak şuana kadar gelen Başkanlardan oldukça farklı bir adam olan Donald Trump her açıdan ilginç bir karakter. Beyaz Saray’dan sızan dedikodulara göre Donald Trump, kullandığı Apple marka telefonlardan ödün vermiyor. Donald Trump en son olarak iPhone 6S Plus ve  iPhone 7 Plus modeliyle görülmüştü. Tabi iPhone X ve iPhone 8 serisine geçiş yapacak mı orası belli değil, ancak bir Apple taraftarı diyebiliriz illa ki geçecektir. Donald Trump, Plus modelleri daha çok tercih ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”2679″]

Donald Trump ABD’li bir firma olan Apple’ın iPhone cihazlarını kullanıyor, burada sıkıntı yok ancak ilginç tarafı ise Donald Trump‘ın bu telefonları kullanış stilinde. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, bu telefonlardan birini arama yapmak için; birini ise Tweet atmak için kullanıyor. Donald Trump‘ın bu hareketi, korsanlar için biçilmiş kaftan. Zira Donald Trump’ın kullandığı telefonlar uygulama yüklemelerine açık.

Donald Trump Hangi Akıllı Telefonu Kullanıyor?

Telefonların kameraları ve mikrofonları da açık durumda. İki telefonun da tek sınırlandırması, GPS kullanımına kapalı olması. Amerikalı pek çok bilişim uzmanı Trump‘ın eylemini son derece uygunsuz buluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Lenovo Türkiye, WhatsApp Danışma Hattı’nı Hizmete Sundu

Buğra Noyan

2020’de Hangi Siber Tehditler ile Karşılaşacağız?

Uğur Aydemir

BİM Adeta Teknolojik Ürün Yağmuruna Tutacak!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.