Donald Trump Hangi Akıllı Telefonu Kullanıyor?

Amerika Birleşik Devletleri’nin en ilginç başkanı olan Donald Trump hangi akıllı telefonu kullanıyor dersiniz? İşte!

ABD olarak şuana kadar gelen Başkanlardan oldukça farklı bir adam olan Donald Trump her açıdan ilginç bir karakter. Beyaz Saray’dan sızan dedikodulara göre Donald Trump, kullandığı Apple marka telefonlardan ödün vermiyor. Donald Trump en son olarak iPhone 6S Plus ve  iPhone 7 Plus modeliyle görülmüştü. Tabi iPhone X ve iPhone 8 serisine geçiş yapacak mı orası belli değil, ancak bir Apple taraftarı diyebiliriz illa ki geçecektir. Donald Trump, Plus modelleri daha çok tercih ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”2679″]

Donald Trump ABD’li bir firma olan Apple’ın iPhone cihazlarını kullanıyor, burada sıkıntı yok ancak ilginç tarafı ise Donald Trump‘ın bu telefonları kullanış stilinde. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, bu telefonlardan birini arama yapmak için; birini ise Tweet atmak için kullanıyor. Donald Trump‘ın bu hareketi, korsanlar için biçilmiş kaftan. Zira Donald Trump’ın kullandığı telefonlar uygulama yüklemelerine açık.

Donald Trump Hangi Akıllı Telefonu Kullanıyor?

Telefonların kameraları ve mikrofonları da açık durumda. İki telefonun da tek sınırlandırması, GPS kullanımına kapalı olması. Amerikalı pek çok bilişim uzmanı Trump‘ın eylemini son derece uygunsuz buluyor.

Göz atın:   League of Legends Yeni Gelen Kostümler
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu