TeknoDiot
     
     
     

Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #2

Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #2

Sizler için oluşturduğumuz bu seride beğeneceğinizi düşündüğümüz dizileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #2 karşınızda.

#1 – The Walking Dead

Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #2

31 Ekim 2010 yılında ilk bölümü yayınlanan The Walking Dead,  Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Hikâyesi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır.

İzleyeceğiniz dizi bir çizgi roman serisinin TV uyarlaması olan The Walking Dead’de, silahlı bir çatışmada vurulduktan sonra komaya giren şerif yardımcısı Rick Grimes, hastanede tek başına uyanıyor. Etrafta sadece cesetler kalmış. Ailesinin bu korkunç saldırıdan kurtulan şanslı insanlar arasında olduğuna inanan Rick, onları bulmak için yola koyuluyor. Fakat ailesine ulaşmak için aç zombileri aşması, geçmişinden şeytanlarla savaşması ve insanlığını sorgulaması gerekiyor.

DİĞER DİZİLER İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ

1. SAYFA – 2. SAYFA – 3. SAYFA – 4. SAYFA

[ilgiliicerik icerik_id=”14995″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Şahan Gökbakar’ın Yeni Filminden Görseller Paylaşıldı

Buğra Noyan

Kasım Ayında Netflix’te Neler Var?

Hüseyin Ceylan

Netflix, Son Çeyrek Rakamlarını Açıkladı: İşte Abone Sayısı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.