Dizi Severlere TeknoDiot'tan Dizi Önerileri #1

Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #1

Abone Ol 

Sizler için oluşturduğumuz bu seride beğeneceğinizi düşündüğümüz dizileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #1 karşınızda.

takipçi satın al
takipçi satın al

#1 – Sherlock HolmesDizi Severlere TeknoDiot'dan Dizi Önerileri #1

25 Temmuz 2010 yılında ilk bölümü yayınlanan Sherlock Holmes, Mark Gatiss tarafından televizyon için geliştirilen Sir Arthur Conan Doyle’ın aynı adı taşıyan romanlarına dayalı Britanya televizyon dizisidir.

İzleyeceğiniz bu dizide Polise danışmanlık yapan bir kiralık dedektif olan Sherlock Holmes, ilk bölümde John Watson ile tanışıp, tıpkı orijinal hikayedeki gibi Baker Sokağı’nda bir daire tutuyor. Birlikte ilk davaları zehirli bir hapla intihar etmiş gibi görünen üç kişinin cinayetinden kimin sorumlu olduğunu bulmaktır.

1. SAYFA2. SAYFA3. SAYFA4. SAYFA

Göz atın:   Stranger Things 4. Sezon Hakkında Güzel Haber Geldi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu