TeknoDiot
     
     
     

Discord’a Yeni Özellik Yolda

Discord'a Yeni Özellik Yolda

Son zamanlarda ülkemizde de güzel bir kitle yakalayan iletişim platformu Discord’a bir yeni özellik daha gelecek.

Son zamanların en popüler iletişim platformlarından bir tanesi olan Discord, sadece oyunlarla sınırlı bir platform da değil.  Discord gerçekten de günümüzün en sağlam iletişim platformlarından biri olduğunu kesin sözle söyleyebiliriz. Oyuncuların yanı sıra normal iletişim kuracak arkadaşlar tarafında da epeyce kullanılmakta. ,

:: Discord’a Bir Yeni Özellik Geldi

Şuanda daha yeni yeni popülitesi artan Discor’un 45 milyona yakın kullanıcı bulunmakta. Discord’un yayıncı firması yeni bir özellik getirecek. Discord‘a onaylanmış sunucu özelliği getirecek. Bu sayede oldukça gelişkin moderatör botlarına sahip olan ve kullanımı da oldukça kolay olan Discord için gerçek moderatörler atanması gerekmiyor.

Playerunknown’s Battlegrounds, Minecraft, Supercell ve Offworld gibi oyunlara ait, yapımcıları tarafından özellik duyurulduğu anda açılan onaylanmış kanallar, Discord‘un bu özelliğini daha yaygın bir alanda kullanabileceğimizi işaret ediyor. Discord TeknoDiot sunucusuna gelmeyi unutmayın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Basketbol Severler İçin; Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition Tanıtıldı

Buğra Noyan

ASUS Zenfone 7 için Kablosuz Şarj Özelliği Getirebilir!

Yusuf Karcılar

HP, Oyun Bilgisayarı Pavilion Gaming 16’yı Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.