Discord Sunucu Klasörleri Geldi - TeknoDiot.com

Discord Sunucu Klasörleri Geldi

Abone Ol 

Discord’ un sonunda sunucu klasörleri geldi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Discord sonunda sunucu klasörlerinin bulunmadığı bir hatayı düzeltti. Sohbet servisi, video oyun topluluğunun çığlıklarını duydu ve katıldığınız sunucuları düzenlemeyi kolaylaştırmak için bugün sunucu klasörleri ekledi.

Artık, üzerine tıkladığınızda genişleyecek bir klasör oluşturmak için bir sunucuyu bir başkasının üzerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Ayrıca özel renkler ve adlar atayabilir ve bunları kenar çubuğunda istediğiniz sırayla düzenleyebilirsiniz. Bu, Discord‘ un hem masaüstü hem de mobil sürümlerinde mevcut.

Tüm önemli sunucu klasörü özelliğinin yanı sıra, Discord ayrıca “CPU ve bellek kullanımımızı dağıttığını ve büyük sunucu bağlantısı kazancı sağladığını” söylüyor. 4K’ dan daha düşük çözünürlüklerde kaplama performansı da artırıldı, yani Discord kullanıcılarının çoğunluğu düzenli  iyileştirmeler görecek. Tüm bu iyileştirmeleri almak için Discord uygulamanızı güncelleyin ve yenileyin.

Göz atın:   Android 10 Güncellemesi Alacak Telefonlar (Tam Liste)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL