TeknoDiot
     
     
     

Discord Sunucu Klasörleri Geldi

Discord Sunucu Klasörleri Geldi

Discord’ un sonunda sunucu klasörleri geldi.

Discord sonunda sunucu klasörlerinin bulunmadığı bir hatayı düzeltti. Sohbet servisi, video oyun topluluğunun çığlıklarını duydu ve katıldığınız sunucuları düzenlemeyi kolaylaştırmak için bugün sunucu klasörleri ekledi.

Artık, üzerine tıkladığınızda genişleyecek bir klasör oluşturmak için bir sunucuyu bir başkasının üzerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Ayrıca özel renkler ve adlar atayabilir ve bunları kenar çubuğunda istediğiniz sırayla düzenleyebilirsiniz. Bu, Discord‘ un hem masaüstü hem de mobil sürümlerinde mevcut.

Tüm önemli sunucu klasörü özelliğinin yanı sıra, Discord ayrıca “CPU ve bellek kullanımımızı dağıttığını ve büyük sunucu bağlantısı kazancı sağladığını” söylüyor. 4K’ dan daha düşük çözünürlüklerde kaplama performansı da artırıldı, yani Discord kullanıcılarının çoğunluğu düzenli  iyileştirmeler görecek. Tüm bu iyileştirmeleri almak için Discord uygulamanızı güncelleyin ve yenileyin.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


​Monster Notebooklar, İlk Defa Bir Teknoloji Marketinde Satışta

Buğra Noyan

Android ve iOS İçin Pocket Casts Podcast Uygulaması Artık Ücretsiz!

Hüseyin Ceylan

Alibaba Corona’ya Karşı Platform Kurdu

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.