TeknoDiot
     
     
     

Demirdöküm Kullanıcılarına Büyük Servis Kampanyası Turkiyedemirdökümservisi.com

Demirdöküm Kullanıcılarına Büyük Servis Kampanyası Turkiyedemirdökümservisi.com

21 yıldır hizmet sektöründe çalışmalarına farklı teknolojiler ile sürdüren Demirdöküm Servisi günümüzde her Demirdöküm Kombi ve Demirdöküm Klima kullanıcılarını memnun edebilmek amacıyla çalışmalarına yön vermektedir. Dilerseniz Demirdöküm Klima Temizliği gibi durumlarda bizleri arayarak da klimanızın daha sağlıklı çalışmasına katkıda bulunabilirsiniz. Demirdöküm olarak tek amacımız her zaman müşterilerin huzur ve konforunu sağlamaktır. Bu nedenle sizlere her zaman sorunsuz servis hizmeti sunarak Demirdöküm Servis olarak sorunlarınızı son buldurmaya devam ediyoruz. Her zaman siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek amacıyla çalışmalarımızı sorunsuz şekilde ilerleterek her zaman sizleri memnun edebilmek amacıyla kesintisi hizmetlerimiz ile sizleri memnun edebilmek için fazlasıyla özen göstererek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Günümüzde Demirdöküm Servis olarak başlatmış olduğumuz kampanyalarımız ile kullanıcıları oldukça memnun edeceğiz. Her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımını Demirdöküm kullanıcı olarak henüz hala yaptırmadıysanız toplu bakım yaptırarak sizlerde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Toplu bakım kampanyamız sayesinde 5 ve 10 arası kombi içi %30 10 kombi ve 50 kombi için %35 50 kombi üzeri bakımlarda ise %40’a varan indirimlerimiz söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda gaz alarm cihazı ve tesisat yıkama işlemi yaptırmanız durumunda aynı şekilde kombi bakımı sizlere ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Yani bu demek oluyor ki sizler yalnızca bir işlem yaptırarak iki işlem yaptırmış oluyorsunuz ve hatta kombi bakımını da kombininiz uzun yıllar sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca Vip servis hizmetimiz sayesinde bizleri arayarak aynı gün içinde servis isteyen fakat aynı gün içerisinde yönlendirme yapılmaz olarak düşünen müşterilerimize hiçbir koşulda olumsuz konuşmuyoruz. Çünkü Vip servis hizmetimiz sayesinde Demirdöküm kullanıcılarına aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlayarak 6 saat içinde uzman teknisyenlerimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Peki Vip Servis hizmetimizden kimler ve nasıl yararlanabilirler? Vip servisimizden yeni randevu alacak ve önceden kaydı olan her müşterimiz faydalanabilirler. Fakat Vip servis hizmeti almak isteyenler iki servis bedeli ödemek durumundadırlar. Böylelikle Vip servisimizden faydalanabilecek ve aynı gün içerisinde servis hizmeti alabileceksiniz. Eski müşterilerimize nazaran bir sevindirici haberimiz daha var. 3 yıl içerisinde tarafımızca servis hizmeti almış ve aynı şekilde tekrardan hizmet almak isteyen kullanıcılardan ikinci bir servis ücreti almamaktayız. Evet yanlış duymadınız servis hizmetimizi sağlamak amacıyla sizlerden bir defa olmak şartıyla servis ücreti almamaktayız.

Sizlere kampanyamızın sayılı günlerinde bir an önce hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz firmamıza Demirdöküm Çağrı Merkezi arayarak ulaşabilir hem servis talebinde bulunup hem de telefon üzerinden canlı destek alabilirsiniz. Sizlere her zaman uzman ekipman kadromuzla kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firmamız yaşadığınız her türlü sorunlarda koşulsuz şartsız yanınızda demirdöküm çağrı merkezi bulunarak yardımcı olmaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Özel Vaillant Servis Merkezinden Hala Hizmet Almadınız Mı?

Uğur Aydemir

En Güzel Oyunlar Kafaoyun’da

Buğra Noyan

Projeksiyon Lambasını Uzun Ömürlü Kullanmak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.